Spolupráce

Nebojte se experimentovat s barevnými LED žárovkami a LED pásky. Získáte atraktivní moderní interiér

Doba pokročila natolik, že si dnes můžete doma vytvořit designové osvětlení za zlomek ceny, kterou byste zaplatili dřív. Bude vám k tomu stačit barevná zářivka, stejně jako barevný LED pásek a další chytré LED barevné osvětlení. Podívejme se společně na to, jakým způsobem osvětlit svůj dům a jaké možnosti vám barevné LED světlo nabízí. Kromě toho, že takové osvětlení vypadá skvěle, může vám pomoct také šetřit.

Pomocí LED barevného osvětlení můžete regulovat intenzitu světla, díky tomu můžete i výrazně ušetřit, protože barevné žárovky nebudou svítit na maximum.

Jaké jsou hlavní výhody chytrého barevného LED osvětlení?

Chytré barevné LED světlo vám umožní využít osvětlení domácnosti na maximum. Představte si, že už nebudete omezeni pouze na jednu barvu a intenzitu světla. Chytré LED barevné žárovky můžete ovládat podle sebe. Snadno si rozsvítíte nebo zhasnete na dálku pomocí aplikace nebo dálkového ovladače. Stejně tak si můžete dálkově zvolit intenzitu světla.

Právě možnosti měnit intenzitu světla a barvy, vám umožní vytvářet zcela nové barevné scény podle nálady nebo třeba denní doby. Zatímco ráno si můžete na probuzení dopřát silné světlo v denní bílé, večer můžete intenzitu světla snížit na minimum a relaxovat u teplé bílé. Obrovskou výhodou také je, že některé chytré žárovky můžete navíc plně automatizovat pomocí aplikace – to už stojí za vyzkoušení.

Nebojte se využít barevné LED pásky

Barevné LED pásky jsou velmi oblíbené. Díky svým malým rozměrům je navíc můžete využít všude tam, kam byste jiné svítidlo jen těžko umístili. Oblíbené barevné LED pásky jsou vhodné jako osvětlení schodiště – můžete díky nim snadno osvítit každý schod, stejně tak se používají k osvětlení chodby a podobně. Mají tu výhodu, že mohou osvětlovat pouze potřebnou plochu a zbytek zůstane relativně tmavý, takže zbytečně neoslňují.

Ideální jsou větší LED pásky, například LED barevné pásky 20 m, protože je můžete snadno stříhat a upravovat podle potřeby. Jsou tak oblíbené, protože jsou konstrukčně opravdu jednoduché a snadno je upravíte, jak potřebujete. Navíc vytvářejí jedinečnou atmosféru. Potřebujete inspiraci? Podívejte se, jak můžete atraktivně využít barevné LED pásky.

Nebojte se vdechnout modernu také tradičnímu interiéru

Máte například tradiční obývací pokoj, nebo třeba knihovnu, kam příliš moderního vybavení nepustíte? Co takhle zkusit decentně propůjčit moderní nádech i těmto interiérům. Vyzkoušejte stropní svítidlo se změnou barev na dálkové ovládání. Může vypadat velmi tradičně, ale budete moct měnit intenzitu i barvu světla. Právě to vám může velmi zpříjemnit čtení, relaxaci a podobně. Dokonce budete litovat, že jste něco takového neudělali už dřív, protože váš interiér získá designový a přitom velmi funkční nádech.

TIP: Stropní LED svítidlo se změnou barev na dálkové ovládání nemusíte hned kupovat, stačí, když vyměníte obyčejnou žárovku za chytrou barevnou LED žárovku – ta už všechno potřebné umí.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button