Spolupráce

Návrhy obývacích pokojů vám profík zpracuje i fotorealisticky

Obývací pokoj je místem, kde trávíme většinu času – odpočíváme, probíráme s našimi nejbližšími, co přinesl den, hostíme návštěvy, užíváme si zábavné filmové maratóny, posloucháme hudbu… Určitě byste ve vzpomínkách našli to, co znamená váš obývací pokoj právě pro vás. Aby byl oázou odpočinku a místem, kam se nejen rádi vracíte, ale kam se vysloveně těšíte, měl by být prostorem navrženým na míru.

Designér ví, co je dobrá investice a co zbytečnost

S profesionálním designérem můžete vytvořit nejen designově sjednocený interiér, ale můžete také ušetřit. Designér má totiž v rukávu zásobu dodavatelů, u kterých má buď vyjednané speciální ceny, nebo ví, do čeho se vyplatí investovat a co je naopak jen „nafouknutá bublina“.

Fotorealistické návrhy obývacích pokojů vás vtáhnou do interiéru

Návrhy obývacích pokojů jsou navíc dnes tak realistické, že máte pocit, že ve svém budoucím obývacím pokoji přímo stojíte nebo že se minimálně díváte na reálnou fotku. Každý máme jinou představu o ideálním interiéru a designér nám může pomoct v tom, aby obývací pokoj nebyl jen krásný, ale také funkční. I do obývacího pokoje je totiž vhodné umístit úložné prostory. Na ty většinou, když si interiér tvoříme sami, zapomínáme. Výsledkem jsou pak police prohýbající se pod suvenýry z cest, porcelánem a fotorámečky. A to nevypadá ani moderně, ani minimalisticky, ale ani to není praktické z hlediska budoucích úklidů.

Práce s designérem může začít online, kdy do interiérového studia pošlete fotky a půdorys obývacího pokoje. Poté je ale nutné se sejít osobně. Designér totiž netvoří návrh interiér jen na míru prostoru, ale i vám. Musí vás proto poznat, pochopit vaše představy a přání a seznámit se i s vaší osobností. Je to totiž tak trochu i psycholog. Designér poté navrhne obývací pokoj na míru i s konkrétními využitými produkty a cenovou rozvahou. Na dalších konzultacích interiér upravujete tak, aby byl přesně dle vašich představ.

Designér tu ale není jen od vytváření fotorealistických vizualizací. Zajistí kompletní realizaci a dodání všech prvků. Cílovou páskou je poté předání vaše nového obývacího pokoje.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button