Dům a zahradaRady a tipy

Klubko vlny a lepidlo? Vznikne z toho toto!

Kreativita a styl vám nejsou cizí? Rádi využíváte spoustu novinek a váš interiér není nikdy všední a jednoduchý? V interiéru můžete využívat spoustu věcí, které si sami vyrobíte. Stačí jen trocha zručnosti, kreativní nápady a pár věcí. Vyzkoušejte si vyrobit například kreativní lampu!

Stylovost a originalita

Dávno pokukujete po nějaké stylové lampě, ale ta, která se vám líbí je poměrně drahá a vy nechcete dávat tolik peněz za jednu lampu? Můžete ušetřit poměrně hodně peněz. Stačí jen trocha kreativity, zručnosti a využít náš postup. S výsledkem budete opravdu spokojeni a všichni okolo vám budou závidět tak krásný a originální kousek lampy. Jak si jí vyrobit?

Co budete potřebovat:

  • Klubko vlny
  • Voda
  • Lepidlo
  • Míč nebo balon (koule, která má požadovaný tvar)

Jak postupovat:

Ze všeho nejdřív vezměte míč a naznačte na něm otvory. Smíchejte lepidlo a vodu ve správném poměru a klubko vlny do něj ponořte. Nechejte chvíli, aby se klubko nasáklo lepidlem a poté postupně začněte odmotávat klubko z lepidlové směsi.

Postupně začněte vlnou obmotávat balon nebo kouli a zbytek směsi můžete klidně poté vylít na právě vytvořenou kouli. Nechejte vyschnout, ideálně dva dny a více a poté opatrně balón odstraňte. Máte hotové krásné stínítko k lampě. Stačí jen namontovat na žárovku a rozsvítit. Váš interiér bude stylový a moderní zároveň.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button