Spolupráce

Když hledáte kvalitní řezání plechu, vsaďte na CNC laser

Výrobky z plechu jsou velmi žádané, ale ne každý vám je zajistí v potřebné kvalitě a podle vašich požadavků. Revoluci ve zpracování plechu přinesl laser, díky kterému lze řezat plech s velkou přesností, rychle a nákladově efektivní cestou. Ať už potřebujete malé nebo velké množství výrobků z plechu, je vždy potřeba vyhledat společnost, která se zpracování plechu věnuje. V tuzemsku je takových firem více, ale pokud vás zajímá nejlepší poměr ceny a kvality, bezkonkurenční je společnost Light Cut, s.r.o.

Moderní laserové řezání plechu

Společnost disponuje CNC laserem, který dokáže že řezat plech o tloušťce až 6 mm a o celkovém rozměru až 3000 x 1500 mm. Na rozdíl od ostatních metod dělení materiálu je laserové řezání velmi čisté, není tedy potřeba dalšího opracování výrobku. Vznikne laserový výpalek, který pak můžete rovnou použít k požadovanému účelu. Jelikož laser pracuje rychle, výroba každého výpalku nezabere více než pár sekund. Společnosti můžete zaslat svou technickou dokumentaci a ona se postará o výrobu podle vašich požadavků. Jelikož je výroba rychlá, můžete se spolehnout na to, že vaše zakázky budou zpracované už do 7 pracovních dnů. Přímo na svém webu Lightcut.cz má společnost uvedený aktualizovaný seznam skladových plechů vhodných pro laserové řezání.

V oblasti řezání plechu laserem neexistují téměř žádné překážky, výpalky z plechu mohou mít jakékoliv tvary, průřezy i perforace. Společnost nabízí profesionální a vstřícný přístup. Můžete u ní zadat nezávaznou poptávku a ona se vám bude ihned věnovat a bude dbát na to, abyste byli s výsledkem její práce spokojení.

Společnost můžete kontaktovat telefonicky, emailem nebo i skrze kontaktní formulář na jejích webových stránkách. Plechy mohou být vyrobeny z mnoha druhů oceli a to včetně cortenové oceli, jejíž popularita neustále roste v různých oblastech. Další službou je ohýbání plechů, které lze realizovat u výroby v omezeném množství. Společnost vám výpalky nejen realizuje, ale také vám zajistí jejich dopravu. Zjistěte více informací přímo na webu společnosti.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button