Spolupráce

Fixní drátová rovnátka jsou minulostí!

Dětem, dospívajícím i dospělým pacientům je v České republice k dispozici moderní léčba neviditelnými rovnátky zhotovenými na míru. Výhody pro pacienty? Je jich celá řada a více o nich se dozvíte na níže uvedených řádcích.

Na míru zhotovená neviditelná rovnátka jsou vhodná pro všechny typy vad chrupu, jež byly doposud léčeny klasickými rovnátky, a to u pacientů bez rozdílu věku. Mezi nejdůležitější výhody patří:

  • kratší doba léčby,
  • nižší nároky na čištění a údržbu,
  • mírnější nároky na stravovací návyky po dobu léčby,
  • možnost rovnátka opakovaně sundávat a nasazovat, např. při sportu,
  • chrup pacienta není hyzděn dráty,
  • aplikace i samotné nošení jsou citlivější k chrupu pacienta.

Moderní nejsou jen rovnátka, ale i přístup k léčbě

Konkrétně léčba neviditelnými rovnátky Invisalign je zahájena po detailním úvodním vyšetření, jehož součástí jsou například zhotovení rentgenových snímků, fotografií obličeje a zubů, scan zubů. Následně je zhotovena 3D vizualizace chrupu, na které pacient uvidí, jak bude jeho úsměv vypadat na konci léčby.

Výhody léčby neviditelnými rovnátky

Zařaďte se i Vy mezi spokojené zákazníky

Neviditelná rovnátka Invisalign již pomohla k lepšímu úsměvu více než 9 000 000 pacientů po celém světě, v České republice jsou Vám dostupná v ortodontických ordinacích společnosti Svět rovnátek s.r.o., jejíž služby již využilo přes 10 000 spokojených pacientů.

Více informací o léčbě neviditelnými rovnátky s využitím služeb společnosti Svět rovnátek s.r.o. najdete na internetových stránkách https://www.svetrovnatek.cz/. Úvodní konzultace je zdarma, nemáte tedy co ztratit.

Zdroj náhledových obrázků: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button