Krása a módaRady a tipyZdraví

Dokonalé a hladké vlasy? Tyto dva triky pomohou!

Vlasy jsou pro všechny velmi důležité, pro muže méně, pro ženy naopak víc. Ty udělají pro krásné vlasy opravdu spoustu věcí. Nakupují drahé prostředky, kterými o vlasy pečují a snaží se jim dodat objem, hustotu, pevnost, lesklost, hebkost a kdoví, co dalšího ještě. Ženy zkrátka touží po krásných a dokonalých vlasech a jsou ochotny utrácet opravdu vysoké částky měsíčně.

Pravidelná péče odborníka

Chodí rády ke kadeřníkovi, který jim pravidelně vlasy upravuje, stříhá, barví, melíruje a snaží se jednoduše o co nejlepší vzhled. V pozdějších letech se ženy snaží vypadat mladší, svěží a vybírají účesy tak, aby k nim ladily. Úžasné vlasy přitáhnou pozornost a sklízí pochvaly, a která žena by nechtěla poslouchat chválu na své vlasy a svůj vzhled?

Produkty vám zajistí opravdu skvělou péči pro vaše vlasy, ale ne každý funguje tak, jak si představujete. Navíc chemické látky ne vždycky působí dobře na vlasy. Některé vlasy jsou jemné a příliš mnoho chemických látek jim může škodit. Zbytečně je zatěžují, a proto je dobré sáhnout po domácích prostředcích. Ušetříte, neobjeví se nežádoucí účinky a také se budete cítit lépe. Jaké triky můžete vyzkoušet?

Dejte si pivo – na vlasy!

Češi jsou národ pivařů a kromě pití piva si jej můžete dávat do jídla, dezertů nebo také na vlasy. Ano, pivo je jednou z nejlepších ingrediencí, které pomůže zajistit vašim vlasům lesk a napomáhá zlepšovat celou jejich strukturu. Vyzkoušejte pivní oplachování, vaše vlasy to vyčistí, udrží pH pokožky hlavy a celkově pomůže. Opakujte tento postup minimálně dvakrát do týdne.

Co budete potřebovat:

  • 1 šálek piva
  • Šampon

Jak postupovat:

Namočte vlasy a naneste na ně šampon přesně tak, jak jste zvyklí. Následně vypláchněte zbytky šamponu vodou. Na závěr aplikujte na pokožku hlavy pivo a udělejte si pořádnou masáž. Nechejte asi pět minut působit a poté opláchněte vodou.

Zázračný kokosový olej

Potřebujete podpořit růst vašich vlasů? Může pomoci kokosový olej! Jde o přirozený způsob, jak vlasy zesílit, zjemnit a podpořit tak jejich růst a tím pádem i délku. Kokosový olej obsahuje vitamíny a živiny, ty jsou pro vaše vlasy velmi důležité. Kokosový olej také umí vyživovat pokožku hlavy. Vyzkoušejte kokosový olej!

Aplikujte jej na vlasy, ideálně až k pokožce a asi deset minut provádějte pořádnou masáž hlavy. Poté vezměte koupací čepici nebo potravinovou fólii, zabalte do ručníku a nechejte vlasy asi třicet minut působit. Poté opláchněte tak, jak jste zvyklí a použijte šampon. Umyjte vlasy tak, jak jste zvyklí!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button