Spolupráce

Co koupit na Vánoce? Darujte vzpomínku ve formě originální fotky na dřevo

Znovu se blíží období Vánoc. Pro většinu z nás jsou to krásné svátky plné radostí, společných setkání a odpočinku s nejbližšími. Znamená to však jednu povinnost, která řadě lidí komplikuje přípravy na Vánoce a stresuje je – a tou jsou samozřejmě dárky. Bez dárků si Vánoce asi umí málokdo představit a je to nejen záležitost lásky, ale v podstatě i slušnosti. Nekoupit svým blízkým dárek k Vánocům tedy nepřipadá v úvahu. Co má ale člověk pořád vymýšlet?

Letošní Vánoce budete mít v klidu

Letos vám to usnadníme. Namísto oblečení, alkoholu nebo poukazů do restaurací si nechte vyrobit originální dárky na míru. A k tomu, aby byly skutečně osobní a udělaly opravdovou radost, postačí jediné – hezká fotka, kterou HOORAY.cz dokážou přetvořit ve zcela unikátní dárek, který si vaši blízcí zamilují. Jejich služby jsou široké a vybere si doslova každý. Získáte dárky na zakázku, které potěší, a přitom jsou netradiční a inovativní. Vánoční dárky letos zvládnete vyřešit včas a levou zadní. Co je v nabídce?

Foto na dřevo

Proč tisknout klasické fotky a zakládat je do alba, když můžete mít domov vyzdobený zcela unikátními dřevěnými fotografiemi. Jak na to? Stačí mít k dispozici kvalitní fotografii, kterou je možné přenést na dřevo. Vypalování fotografie vyžaduje, aby byla fotka skutečně v dobré kvalitě – pokud si nejste jisti, poraďte se raději přímo s grafikem, který vám řekne, zda bude výsledek dobrý nebo ne. Samozřejmostí je zaslání návrhu před započetím výroby, abyste si mohli ověřit, že bude konečný produkt skutečně takový, jaký si přejete. Vše se dá domluvit a grafici se vám budou snažit maximálně vyjít vstříc.

Nástěnné hodiny z fotografií

Ještě o trochu originálnější možností jsou dřevěné nástěnné hodiny s vámi zvoleným motivem. Oživí každý interiér a nabízí ještě i funkci navíc. Opět se vyžaduje fotografie vysoké kvality a také záleží na zvoleném rozměru i tvaru hodin, zda bude daná fotografie vhodná pro takové zpracování. Nic ale neriskujete, pokud se poradíte. Klíčová je 100 % spokojenost zákazníka, takže v případě, že nebudete z výsledku nadšeni, dostanete vaše peníze zpět.

Dřevěné puzzle

Hraví lidé nebo děti mohou ocenit dřevěné puzzle s vámi zvolenou fotkou. Po seskládání je navíc možné puzzle slepit a využít je jako nástěnný obraz a pověsit si jej třeba do ložnice nebo obývacího pokoje. Laserové gravírování je velmi přesné a dokáže nesmírně precizně přenést zvolené motiv na dřevo tak, aby skutečně vynikly i detaily. Je tedy možné nechat takto zpracovat klidně i portréty nebo fotografie, které obsahují náročné motivy. Nebojte se oslovit grafiky a poradit se s nimi o všech možnostech, které vám mohou nabídnout.

Kde si nechat zakázku zpracovat?

Tyto služby aktuálně nabízí řada internetových obchodů nebo fotolabů. Dejte si ale velký pozor, kde si zakázku objednáváte. Na kvalitě výrobku se podepíše nejen zručnost grafika, ale také zvolený materiál podkladu a preciznost stroje, který fotku zpracovává a přenáší na dřevo. Jen tak budete spokojeni nejen vy, ale i ten, koho chcete obdarovat.

Vyberte výrobce se skvělým zákaznickým servisem

Je třeba si uvědomit, že zakoupit takové vybavení může být poměrně finančně náročné a kvalita služeb se tedy napříč různými výrobci může zásadně lišit. Nebojte se proto projít si recenze, poptat se známých a vsadit na ty prodejce, kteří nabízí garanci vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni. Ti si stojí za kvalitou poskytovaných služeb a nebojí se přijmout odpovědnost i za to, když se něco pokazí. Navštivte HOORAY.cz a prohlédněte si nabídku produktů. Před objednávkou si pečlivě přečtěte pokyny a nebojte se kontaktovat zákaznický servis, pokud budete mít jakékoliv dotazy.

Zdroj obrázků: Pixabay, hooray.cz

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button