Dům a zahradaNezařazené

Bytové trendy, které si vás v roce 2017 získají

Tak se nám přehoupl další rok a s ním i nové trendy. Některé jsme očekávali jako návrat dob minulých, jiné uvidíme snad poprvé. Jisté je to, že bytoví designéři a architekti opět odvedli dobrou práci. Ať už máte domov v rekonstrukci anebo se na výstavbu teprve chystáte, tyto trendy si vás obmotají kolem prstu! Pokud máte čas a peníze anebo alespoň jedno z toho, můžete tyto trendy aplikovat také ve vašem bytě anebo domu. Jistě se budete pak rádi kochat nejen sami před sebou, ale také před každou návštěvou, která kdy překročí práh vašeho ultramoderního bydliště. Přejeme vám příjemné počtení a mnoho inspirace a sil k zvelebování a stavění obydlí!

Zářivě zelená

Tento veselý zelený odstín se bude již brzy objevovat jako komerční výzdoba a design po celém světě. Skvěle se totiž hodí snad ke každému nábytku a to zejména do nábytku v dětském pokoji. Přesněji se tento odstín jmenuje „Greenery“ tedy v překladu „Zeleň“ a má představovat osvěžení a revitalizaci, kterou lidé v moderním světě tolik potřebují.

Motýli

Ano, slyšíte správně – motýli se vracejí! Nemusíte je ale nejít pouze jako vědecký exemplář připíchnutí na stěně. Designéři se schodují, že jakýkoliv motýlí motiv působí velice uvolněně a vesele a hlavně evokuje štěstí. Také proto se stanou motýli top motivem pro rok 2017.

Detroit, Michigan

Průmyslové město státu Michigan bude také jednou z letošních top. Kromě svého jedinečného zářivě průmyslového vzhledu je totiž právě Detroit, kde sídlí světoví designéři. Toto město prostě samo udává trendy.

Smíšené vzory

Tento trend se poprvé objevil na New Yorském Fashion weeku a nyní začíná pomalu dobývat svět. Kombinace vzorů je mile rozpustilá a zejména ženy si ji velice zamilovali. Získají si smíšené vzory i vás?

Navy

 

Navy neboli námořní modř je podle designérů pro rok 2017 novou černou! Ať už oblečení, kuchyňské linky anebo nábytek do obýváku, navy bude letos ovládat trh. Není divu, tato barva je totiž dokonalá a milovaná ženami po celém světe.

Úprava skla

Po světovém šílenství DIY se začínají vracet tradiční řemeslné práce a techniky. Jedním ze znovuobjevených trendů je také tradiční zpracování skla – těšit se tedy můžete nejen na nádherné hutní vázy, ale také na broušené skleněné skvosty anebo na tavenou plastiku.

Surová bílá

A posledním z našich trendů je surová bílá. Dokonalá barva, jakou najdeme snad jen v zimě v oblacích. Zároveň krásně uzavírá náš článek a nejnovější trendy tohoto roku, které si vás snad získají tak, jako si získaly nás!

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button