Spolupráce

Bezstarostné užívání auta na operativní leasing

Operativní leasing je jedinečnou službou pro všechny motoristy, kteří chtějí používat auto pro služební i soukromé účely, ale nechtějí s ním mít žádné starosti. Prostě pouze za své peníze koupit pohonné hmoty a jednou  za měsíc zaplatit poplatky zahrnující veškeré provozní náklady. To znamená nestarat se o termíny servisů a STK, neplatit povinné ručení ani havarijní pojištění. O všechny tyto náklady se postará driveto klub, který operativní leasing nabízí.

Výhody operativního leasingu

Tato služba je určena jak pro firmy, tak pro běžné fyzické osoby. Obzvláště výhodné je pořídit si nové auto  na leasing pro lidi, kteří se nechtějí zabývat starostmi souvisejícími s provozem vozidla. Právě pro ně je operativní leasing výhodnou službou, jelikož mohou bez starostí používat nové auto a užívat si životní styl úspěšných lidí. Auto na leasing je výhodné zejména pro podnikatele, kteří si mohou dát operativní leasing do nákladů.

Co zahrnuje cena operativního leasingu

V měsíčních poplatcích zaplatíte prakticky veškeré náklady na provoz automobilu, kromě pohonných hmot, jenž spotřebujete. V ceně, kterou zaplatíte za operativní leasing společnosti  Driveto.cz, je ujetí minimálně 15 tisíc kilometrů ročně. Cena dále zahrnuje náklady na garanční a záruční servis, asistenční služby, výměnu pneumatik včetně uskladnění letních a zimních pneumatik. Driveto klub za vás samozřejmě zaplatí i povinné ručení a havarijní pojištění (pouze s 5% spoluúčastí), jelikož auto, které budete bez starostí užívat, bude stále ve vlastnictví poskytovatele operativního leasingu, jímž je Driveto Klub.

Jak získat auto na operativní leasing?

Na webových stránkách Driveto klubu kliknete na tlačítko nezávazná poptávka a pracovníci Driveta vám zodpoví každý dotaz, i kdyby to byla půjčka na auto. K vyřízení vám stačí pouze dva doklady – občanský průkaz a řidičský průkaz – které ofotíte a zašlete e-mailem či telefonem. Po jejich ověření je ihned připravena leasingová smlouva k podpisu. Jakmile dojde k dohodě o výši měsíčních splátek, zašle vám Driveto Klub návrh smlouvy. Vy si ji doma v klidu přečtete a po podepsání společnosti dojde k objednání vašeho nového auta u konkrétního prodejce. Pokud si vyberete auto na objednávku, obdržíte zprávu ihned, jak přijde auto z výroby. U skladových aut obdržíte zprávu, kdy si můžete přijet a začít si jízdu v novém autě užívat. 

Jak ukončit operativní leasing?

Auto budete vracet za normální situace po vypršení termínu leasingové smlouvy. Ovšem pokud by se v průběhu leasingu změnila vaše životní situace a auto na splátky z Driveto Klubu vám již nebude vyhovovat, můžete jej kdykoliv vrátit bez jakýchkoliv sankcí či poplatků.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button