Spolupráce

Tyto kroky v péči o pleť jsou základní. Stačí je dodržovat a pleť bude zářit zdravím

Základní péče o pleť rozhodně nemusí být zdlouhavá ani namáhavá. Stačí skutečně jen pár osvědčených produktů, které vám ale zajistí zdravou pleť bez potíží, která bude vypadat krásně a bude i zdravá. Pořiďte si všechny potřebné produkty na Notinu v rámci slev Black Friday a zařaďte do své denní rutiny všechny podstatné produkty.

Efektivní odlíčení

Především je třeba vědět, že odlíčení se musí provádět dvakrát denně, tedy nejen večer, ale i ráno. Pokud se líčíte jen jemně, bude vám stačit klasické odličování mléko, olej nebo jiný prostředek. Pro silnější make-up je lepší využít dvoufázové odličovače.

Občas zařaďte i manuální čištění

Čas od času můžete pleti dopřát větší očistu díky speciálnímu kartáčku, kterým pleti zároveň zbavíte všech odumřelých buněk. Pleť se díky tomu hezky prokrví a připraví.

Nezapomínejte na oblast očního okolí

Kůže v okolí očí je jemná, a aby byla dobře chráněná před vráskami, je nutné o ni správně pečovat. Zejména pokud máte citlivé oči nebo nosíte kontaktní čočky, ujistěte se, že krém nedráždí, je oftalmologicky testován a bez parfemace.

Masky dodají extra péči

Při pravidelném používání dovedou masky s vaší pletí hotové divy. Obsahují totiž obvykle velmi koncentrované sérum, díky čemuž všechny složky velmi rychle proniknou do spodní vrstvy pokožky a okamžitě poskytnou úlevu, hydrataci, ale třeba také zpevnění pleti.

Krémová péče

Základem péče je samozřejmě kvalitní krém. Když budete navíc přesně dodržovat výše uvedené pokyny, krém se bude lépe vstřebávat a bude mít také lepší výsledky. Díky prokrvení se krém může lépe vsáknout a skutečně efektivně působit. Kvalitní péče s vhodným krémem dokáže zlepšovat a udržovat zdraví pleti a zabraňovat tvorbě nových vrásek. Krém vybírejte dle svého typu pleti. Mastná pokožka ocení lehčí strukturu a výtažky z heřmánku nebo aloe vera, suchá kůže si zase žádá něco mastnějšího a výživnějšího.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button