Krása a módaRady a tipy

3 způsoby, jak si vyrobit vlastní tutu sukni

Tutu sukně zaznamenaly velký boom, mnoho žen a dívek jí chce ve svém šatníku mít. I když si někteří říkají, že je to sukně jen na tématickou párty, na dětské plesy nebo pro baleríny, můžete jí vzít pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Je originální a krásná zároveň. Nemůžete sehnat přesně takovou, která by se vám líbila nebo za ní nechcete dávat horentní sumy? Můžete si jí vyrobit!

Tutu sukně

Každá malá princezna si zaslouží krásnou tutu sukni. Této klasický styl je ideální pro maminky, které s vyráběním teprve začínají. Je zde velmi málo šití, vyrábění této sukně je jednoduché a super snadné.

Využijte staré kousky látky

Pro výrobu tutu sukně nemusíte kupovat nové látky, které budou zbytečně drahé. Využijte ty, které už máte doma. Je to zábavné, jednoduché a spolu se svou malou princeznou si užijete při výrobě spoustu zábavy. Vezměte staré kousky látky, rozstříhejte oblečení, které již nebudete nosit a pusťte se do vyrábění.

Nejen pro děti

Tutu sukně jsou jen pro děti? Není tomu tak, tutu sukně dnes může na sebe obléknout teenagerka i dospělá žena. Stačí si jen vybrat tu správnou tutu sukni, příležitost, ke které se bude hodit a je hotovo. Díky této sukni můžete předvést originalitu v mnoha barvách a ukázat tak svůj neotřelý vkus.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button