ReceptyZdraví

3 kapky oregánového oleje mají pozitivní účinek na plíce

Pneumonie je nemoc, kterou mnozí lidé nepovažují za hrozbu, v České republice není tak častá jako ve světě. Tam se nakazí víc než půl milionů lidí ročně a pět procent z nich na toto onemocnění nakonec umírá. Toto vážné onemocnění je možno dnes léčit tradičními prostředky. Je však možno využít také přírodní metody.

Co je to pneumonie?

Jde o zánětlivý stav plic, který postihuje alveoly, tedy mikroskopické vzdušné vaky. Nejčastější příčinou bývá bakteriální infekce. Ta je většinou léčená antibiotiky. Ovšem po nich nemusíte vždycky sáhnout, můžete vyzkoušet přírodní metody. Ty mají stejnou sílu a navíc bývají bez vedlejších účinků.

Síla oregánového oleje

Oregánový olej má vynikající složení, obsahuje zejména látku zvanou carvacrol, která přirozeně funguje proti bakteriím, virům, mikrobům, parazitům a infekcím. Má desinfekční a antiseptické účinky, které lidskému tělu pomáhají. Napomáhá léčit infekce na povrchu těla, například na sliznicích a kůži.

Po staletí je součástí východní lidové medicíny a využívá se při léčbě mnoha nemocí. Například je velmi dobrým pomocníkem proti infekcím, infekcím dýchacích cest, infekcím močových cest, úplavici nebo různým zánětům. Vědecké studie ukázaly, že oregánový olej má silné léčivé vlastnosti.

Velmi silný přírodní přípravek

Oregánový olej pochází ze Středozemí a málokdo o něm věděl. Oregánový olej má velmi silní antibiotické vlastnosti, dokonce obsahuje osmkrát víc antioxidantů, než jablka a třikrát víc než borůvky. Usnadňuje odkašlávání a zvyšuje vyměšování žluči. Chrání lidské tělo před volnými radikály a celkově posiluje imunitní systém. Oregánový olej umí bojovat proti pneumonii, stačí jej smíchat s ovocnou šťávou a je to!

Ingredience:

  • 3 kapky oregánového oleje
  • Ovocná šťáva

Postup:

Smíchejte oregánový olej s ovocnou šťávu a tuto směs popíjejte až pět dnů.

Samozřejmě, pokud příznaky onemocnění v této době nezmizí, nečekejte a navštivte lékaře. Zabráníte tak nepředvídatelným následkům.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button