Spolupráce

Využijte svůj sklad na maximum. Regálové systémy vám v tom pomohou jako máloco jiného

Vedení velkého skladu je velmi náročná činnost. Vyžaduje schopnosti koordinace i organizace všech činností, aby vše perfektně fungovalo, nikde se nic nezdržovalo a práce byla prováděna maximálně efektivně. Promyšlené regálové systémy jsou ideálním řešením, které vám ušetří spoustu práce i starostí. Díky tomu lze maximálně využít i omezených prostor. Které regálové systémy jsou ty nejvyhledávanější? A vyplatí se uvažovat o regálech na míru?

Paletové regály

Mezi evergreen patří stále paletové regály. Umožňují totiž skladování široké škály výrobků. Jsou variabilní, dobře nosné a poměrně levné. Stabilita konstrukce je zde zcela zásadní, ale pokud máte palety kvalitní, můžete se na ně plně spolehnout.

Konzolové regály

Pro uskladnění dlouhých tyčových výrobků nebo jiného podobného materiálu se více hodí konzolové regály. Mohou být také ideálním řešením tam, kde paletové regály svou velikostí nebo nosností nepostačují. Velmi velkou výhodou je to, že se s nimi dá velmi rychle a efektivně pracovat a během chvilky je můžete přestavět do požadované podoby. Svůj skladovací prostor tak můžete vždy maximálně efektivně využít dle vašich aktuálních potřeb.

Mobilní regály

Toto řešení umožňuje rychlý a snadný přesun skladovaného materiálu. Je vhodné využívat jej zejména v malých skladech, kde je doslova každý centimetr důležitý. Díky instalovaným kolejnicím je možné regály snadno a rychle přesouvat a také minimalizovat prostor mezi nimi.

Řešení na míru

Stále častěji se stává i to, že žádné z nabízených řešení nevyhovuje vašemu záměru nebo požadavkům. Ze zkušenosti vyplývá, že je daleko efektivnější nechat si vyrobit regálové řešení na míru než se snažit vtěsnat do předem daných škatulek, které vám ale vždy budou způsobovat potíže. Byť je řešení na míru dražší, investice do kvalitně zpracovaných regálů pro vaše potřeby se vám mnohonásobně vrátí.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button