Dárky

Vyrobte si tyto tři krásné svícny!

Milujete svíčky na všechny způsoby. Vonné, klasické, které ihned po zakoupení vypálíte, ale i ty zdobené, krásné, moderní, které si vystavíte a je pro vás škoda to zapálit. Svíčky vypadají také velmi hezky a moderně v svícnech, které jsou součástí toho „svíčkového šílenství“. Máte rádi různě barevné kousky, ale věděli jste, že si podobný můžete vyrobit doma?

Domácí výroba, která potěší

Je to velmi jednoduché a hotovo budete mít za pár minut. Připravili jsme si návod na tři jednoduché svícny, do kterých následně bez problému můžete svíčky umístit a zapálit. Užijete si tak příjemnou atmosféru, která se line domácností vždy, když zapálíte každou jednu svíčku. Svícny můžete použít nejen pro sebe, ale také pro své přátelé a blízké.

Spolu s doma vyrobenou svíčkou můžete vytvořit krásný a originální dárek, kterým obdarujete své blízké a rodinu. Výroba svícnů je velmi jednoduchá, zvládnou jí také děti. Můžete si udělat zábavné odpoledne, ze kterého vzniknou takto krásné svícny, které mohou děti darovat babičce, tetě nebo paní učitelce. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • 3 jednoduché poháry z čirého skla (čisté skleněné svícny)
  • Tavnou pistoli
  • Skořicové tyčinky
  • Motouz
  • Krajka
  • Dekorativní předměty podle vašich představ (perličky, květiny, mašličky a podobně)
  • Plastové lžíce
  • Nůžky

Jak postupovat:

Skořicový svícen

Vezměte několik skořicových tyčinek, skleněný svícen a tavnou pistol.

Tyčinku po tyčince, s pomocí tavné pistole lepte na skleněný svícen. Dejte pozor, abyste jednotlivé skořicové kousky lepili těsně vedle sebe.

Následně použijte motouz, který převažte v polovině a přidejte dekorativní předměty, pokud chcete. Nyní stačí už jen přidat čajovou svíčku, zapálit a užít si příjemný večer.

Svícen ze lžiček

Z plastových lžic odřízněte delší konec a s pomocí tavné pistole začněte kousky lžiček lepit na svícen.

Vždy začínejte od horního okraje a postupujte po obvodu celého svícnu.

Když máte hotovo, pokračujte směrem dolů, aby vznikl okvětní lístek. Jakmile máte hotovo, vložte čajovou svíčku a zapalte!

Krajkový svícen

Vezměte si skleněný svícen a kousek krajky. Tu s pomocí tavné pistole nalepte po celé délce svícnu. Jakmile máte hotovo, můžete přidat různé dekorativní předměty, perličky, mašličky či cokoliv jiného.

Přidejte čajovou svíčku a máte hotovo!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button