DárkyDům a zahradaRady a tipy

Vyrobte si doma – jednoduché a krásné svíčky se třpytkami!

Svíčky v interiéru jsou velmi krásné a moderní. Navíc venku je podzim, což je ideální doba na to, začít používat svíčky a dodat do svého interiéru příjemnou atmosféru. Někdy jsou však svíčky v obchodech zbytečně drahé nebo si chcete pořídit svícen, který by byl krásně barevný nebo co víc, krásně by se třpytil? Kde takový sehnat?

svícen

Vyrobte si jej doma!

Svícen si můžete vyrobit také v pohodlí domova. Je to levnější alternativa. Navíc, můžete jednoduše vyrobit přesně takový svícen, který vy sami chcete. Potřebujete nebo chcete krásně třpytivý svícen, do kterého můžete přidat svíčky podle vlastní potřeby a vlastního určení? Stačí vám jen klasický skleněný svícen, třpytky a poté vaše fantazie, díky které budete jednoduše a bez problémů vyrábět krásné a kreativní kousky.

Svícen můžete vyrábět sami, pro své domácí účely, ale můžete si na pomoc přizvat také děti, což bude skvělá zábava i pro ně. Takový dětmi vyrobený svícen můžete věnovat babičkám, tetičkám nebo komukoliv jinému. Je to jednoduché, můžete vyrábět takové svícny, které se líbí přímo vám. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Skleněný svícen v nejrůznějších tvarech
  • Lepidlo
  • Třpytky v různých barvách

Jak postupovat:

Vezměte skleněný svícen a pořádně očistěte a osušte. Následně dovnitř skleněného svícnu rozetřete lepidlo tak, aby bylo opravdu všude. Ihned poté nasypte dovnitř třpytky a rozprostřete po celém vnitřku. Pořádně několikrát zkontrolujte, zda jsou třpytky opravdu všude. Pokud lepidlo rychle zasychá, aplikujte jej vždy na menší část a tu poté ozdobte třpytkami. Následně nechejte lepidlo zaschnout a následně můžete dovnitř vložit svíčku a poté si už jen užívat příjemný svit a vzhled.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button