Krása a módaRady a tipyZdraví

TIP na domácí vybělení zubů bez peroxidu

Zuby jsou jedna z věcí, které si na vás ostatní všimnou mezi prvními. To, že budete mít bělejší, čisté zuby a zářivější úsměv vám pomůže udělat dobrý dojem na ostatní a posílí vaši důvěřivost. Právě proto je bělení zubů nejčastějším kosmetickým zásahem dnešní doby. Američané utratí miliardy dolarů za bělicí produkty na zuby ročně. Mnoho lidí také chodí k zubaři na zákroky a procedury, které mají vaše zuby vybělit a zbavit skvrn, ale tyto kroky jsou velmi nákladné. Na povrch díky tomu vyplavalo mnoho jednoduchých a lehkých triků, jak si zuby vybělit přirozenou cestou bez zbytečné chemie a z pohodlí domova pomocí věcí, které určitě máte – jedlá soda, hliníková folie neboli alobal.

V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak jednoduše a levně odstranit žlutou barvu z vašich zubů. Jednoduše smíchejte zubní pastu a jedlou sodu, směs dejte na alobal a zabalte do folie se směsí vaše zuby. Nechte působit jednu hodinu, sundejte alobal a vyčistěte si zuby. Pro lepší výsledky opakujte dvakrát denně celý týden, pak uvidíte první výsledky. Následujte kroky ve videu a nemůžete nic pokazit.

Neprovádějte ovšem tuto proceduru moc často, mohlo by to poškodit vaši zubní sklovinu. Zároveň to můžete konzultovat se svým zubařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button