Krása a módaRady a tipyZdraví

TIP na domácí vybělení zubů bez peroxidu

Zuby jsou jedna z věcí, které si na vás ostatní všimnou mezi prvními. To, že budete mít bělejší, čisté zuby a zářivější úsměv vám pomůže udělat dobrý dojem na ostatní a posílí vaši důvěřivost. Právě proto je bělení zubů nejčastějším kosmetickým zásahem dnešní doby. Američané utratí miliardy dolarů za bělicí produkty na zuby ročně. Mnoho lidí také chodí k zubaři na zákroky a procedury, které mají vaše zuby vybělit a zbavit skvrn, ale tyto kroky jsou velmi nákladné. Na povrch díky tomu vyplavalo mnoho jednoduchých a lehkých triků, jak si zuby vybělit přirozenou cestou bez zbytečné chemie a z pohodlí domova pomocí věcí, které určitě máte – jedlá soda, hliníková folie neboli alobal.

V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak jednoduše a levně odstranit žlutou barvu z vašich zubů. Jednoduše smíchejte zubní pastu a jedlou sodu, směs dejte na alobal a zabalte do folie se směsí vaše zuby. Nechte působit jednu hodinu, sundejte alobal a vyčistěte si zuby. Pro lepší výsledky opakujte dvakrát denně celý týden, pak uvidíte první výsledky. Následujte kroky ve videu a nemůžete nic pokazit.

Neprovádějte ovšem tuto proceduru moc často, mohlo by to poškodit vaši zubní sklovinu. Zároveň to můžete konzultovat se svým zubařem.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button