Rady a tipyRecepty

Jak si vyrobit stromeček z donutů

Potřebujete vytvořit jednoduchý a snadný dezert, který navíc bude vypadat dobře a bude sloužit jako dekorace? Pokud je vaše odpověď ano, pak vám přinášíme krásný donut stromeček, který jednoduše vytvoříte. Budete mít tak neobyčejný dezert na narozeninové párty, oslavy příchodu miminka, pro návštěvy nebo brunche.

Krok 1:

Použijte takové, které koupíte v obchodě. Bez náplně, se skořicí, pocukrované, čokoládové a podobně. Na výrobu jednoho stromu budete potřebovat asi šedesát donutů.

Krok 2:

Vyberte si jednu nebo více barevných polev pro váš stromeček. Vezměte sypání, květiny a další a další jedlé dekorace. Vezměte polystyrénový kužel (výška 6 – 8 palců).

Krok 3:

Cukrové polevy dejte do mikrovlnné trouby asi na minutu a promíchejte. Namočte donuty do roztopené polevy, posypte či přidejte jedlou dekoraci a nechejte vychladnout. Napíchejte na polystyrenový základ špejle a poté na špejle napíchejte donuty tak, až zakryjete celý stroj. Budete-li tvořit stromeček z donutů na další den, zabalte jej do plastové fólie a dejte do lednice.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button