Dům a zahradaRady a tipy

Stylový sedací nábytek – vaky a pytle

Máte rádi originální sedací nábytek, který je nejen pohodlný, ale také skladný a ušetří vám místo? Pořiďte si sedací či nafukovací vak.

Sedací vaky

Tento druh „nábytku“ se vyrábí z různých druhů materiálu – kůže, nylon, polyester, plyš či bavlna. Také tvar můžete zvolit různý – klasické křeslo, polštář, sedací míč, taburet či sedačku. Liší se i barvou a velikostí. Nemají příliš velkou hmotnost, tudíž se s nimi velice lehce manipuluje a mohou tak být i ideálním doplňkem v dětském pokoji, či  v pokoji pro hosty. Některé druhy (dle použitého materiálu) se dají využívat i na terasách, zahradách nebo u bazénu.

Jako náplň volte polystyrenové kuličky, nikoli drť, která se rychleji slehne a navíc se z ní práší.

Nafukovací sedací vak

Je to stylový doplněk interiéru. Lze jej však využít i na zahradní párty nebo u bazénu. Pokud rádi cestujete, či jezdíte na různé festivaly, využijete jej též, určitě oceníte pohodlí, které vám poskytne.  Že je velký a zbytečně těžký? Opak je pravdou. Jeho váha je okolo 1,5 kilogramu a sbalený se vejde do tašky s poutkem přes rameno.

Tento vak, který se nafoukne vzduchem, je v současné době jednou z novinek na našem trhu. Dá se koupit nejen v různé barvě, ale i v různém tvarovém provedení a dokonce i v různé velikosti. Můžete jej tedy koupit i dětem. V dětském pokojíčku si zajisté najde svoje stálé místo. Pokud jej chcete vzít s sebou na dovolenou, jednoduše vypustíte vzduch, sbalíte a uložíte do kufru auta, kde nezabere téměř žádné místo. Ideální bude také na chalupu, kde si v něm můžete hovět ve stínu či na sluníčku se svou oblíbenou knihou.

Své uplatnění dozajista najde i v pokoji pro hosty.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button