CestováníRady a tipy

Jak se zabavit při nudném cestování?

Nudíte se často, když někam cestujete? Je jedno jestli někam dál, nebo jen do školy nebo do práce. Máme tu pro vás výčet činností, které vás zabaví.

Cesta občas trvá déle, než byste čekali, zvláště pokud jezdíte veřejnou dopravou, než když jezdíte autem. Co tedy dělat s volným časem, ale úplně s ním, neplýtvat? Seznam jsme rozdělili do dvou částí – prvně ta netechnická část a pak ta více technologická (smartphony, tablety,…). Záleží také na tom, jaké je vaše připojení k internetu a momentální chuť něco dělat.

Netechnologické aktivity

  1. Zkuste meditaci – oprostěte se od předsudků a buďte v klidu. Po dojetí do cíle se budete cítit odpočatí a klidní.
  2. Dejte si nějakou výživnou sváču, kterou jste si před odjezdem nachystali. Pro lidi, kteří jsou zaneprázdnění a nemohou si během dne dopřát kvalitní jídlo, je to výborná příležitost.
  3. Přečtěte si časopis, který se týká vaší práce a pak můžete ohromit kolegy a seznámit je s nejnovějšími trendy v oboru.
  4.  Čtete si, rozšíří vám to slovní zásobu, zlepší vyjadřování a můžete si pak odškrtnout jednu knížku z nekonečného seznamu.
  5. Naplánujte si váš den/týden/měsíc.
  6. Zavolejte někomu, s kým jste už věčnost nemluvili.

Technologické aktivity

  1. Napište příspěvek na blog.
  2. Objednejte si něco, po čem dlouho toužíte, ale nemáte doma čas na porovnávání nabídek.
  3. Zaplaťte účty, nájem, hypotéku a ostatní položky.
  4. Můžete samozřejmě strávit nějaký ten čas na Facebooku/Twitteru/Instagramu a dalších sociálních sítích. Nemusíte se s jejich kontrolou zdržovat později.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button