Spolupráce

Co nesmí chybět v šatníku aneb listopadové MUST HAVES

Listopad je v plném proudu, což znamená, že je načase, abychom si nakoupili poslední podzimní kousky do svého šatníku. Přece jenom se jedná o poslední podzimní měsíc, během kterého už nebývá zrovna dvakrát teplo. Naštěstí listopadové „MUST HAVE“ kousky lehce využijeme i během zimy, proto se nemusíme bát, že by to bylo vyhazování peněz. Pojďme si aktuální „must have“ kousky představit.

Ještě jen tak pro začátek – listopad přinesl hromadu geniálních kousků, které rozhodně nesmíte postrádat v šatníku. Letošní podzim se nesl (a ještě nese) ve znamení barev, jako je šedá, krémová, hnědá, khaki a bordó. Taky vede hořčicově žlutá. Co se týče vzorů, jednoznačně vedou květiny, kterými jsou posety nejen kabelky, ale taky i boty nebo kabáty či džíny.

Teď už však pojďme k těm kouskům, které nesmíme v listopadovém šatníku postrádat.

• kabát rovného střihu

Jednoznačným „must have“ kouskem je kabát rovného střihu. Ten naštěstí nyní koupíte naprosto všude. Velmi hezké mají letos v obchodech značky House, kde místo ležérního oblečení začínají prodávat ryze elegantní věci. Taky zabodujeme určitě s kabáty z obchodů Reserved, kde najdete takové, které jsou právě posety květinami.

• baret

Dalším takovým kouskem je baret. Určitě jste si baretu všimli na kdejaké celebritě. Sociální sítě jsou dneska plné takových fotografií, na nichž jsou celebrity s baretem na hlavě. Jedná se o krásný kousek, který se nám vrátil z minulých let. Tento comeback opět sklízí jeden úspěch za druhým. Kvalitní barety seženete například v obchodech značky Tonak Hats.

• zvonové rukávy

Pokud ještě nemáte nějakou halenku se zvonovými rukávy ve svém šatníku, pak pro něj rychle utíkejte do obchodu. Můžou to být šaty, ale během listopadu využijete spíše halenky s dlouhým rukávem nebo košile se zvonovými rukávy. Bez zvonových rukávů byste však neměli dát ani ránu.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button