Spolupráce

Mikiny s vtipným popiskem si můžete vyrobit na míru vašim požadavkům a představám

Máte sportovní tým, se kterým jezdíte na zápasy nebo soutěže? Chystáte rozlučku se svobodou a chcete, aby vám zůstalo něco na památku? Na všechny tyto příležitosti se hodí mít mikiny s potiskem, který si můžete navrhnout zcela sami. Oblíbené jsou také různé mikiny na pracovní teambuilding nebo prostě jen pro legraci, když chcete obdarovat své blízké kamarády něčím netradičním. Týmové mikiny vytvoří pocit sounáležitosti, spolupráce a dodají vašemu pracovnímu či osobnímu setkání něco navíc. Dnes si navíc můžete mikiny s vlastním potiskem nechat vytvořit zcela na míru a vybírat z různých barev i materiálů přesně tak, aby to splňovalo všechny vaše představy.

Jak si vytvořit vlastní mikinu s potiskem?

Všechno jde snadno a rychle na e-shopu T-shock.eu. Postupujte podle následujících instrukcí a vytvořte si vlastní potisk oblečení:

  • Nejprve klikněte na tlačítko „vytvořit potisk“.
  • Vyberte si produkt, který odpovídá vašim představám a potřebám.
  • Zvolte vhodnou velikost, barvu, střih apod.
  • Nahrajte vlastní fotku nebo zvolený motiv či text. Vaší fantazii se meze nekladou, jen se ujistěte, že je vše v dostatečné kvalitě.
  • V košíku objednejte, zaplaťte a vyčkejte na doručení objednaného zboží.
  • Je to tak snadné – zvládnete to doslova za pár minut.
  • Vše je v maximální možné kvalitě a s perfektně držícím potiskem, který vás nezklame.

Mikiny jsou také skvělým dárkem, který potěší

Mikiny jsou oblíbené právě proto, že nabízí velmi pohodlné nošení a hodí se skoro kamkoliv. Podle střihu i potisku je můžete vynosit do města i do přírody a všude vám poskytnou maximální komfort. 

Mimo to jsou také třeba krásným dárkem, pokud se nebojíte být originální a máte rádi vtipné motivy. Taková mikina pak jistě udělá radost každému, koho obdarujete. Můžete tak třeba i snadno překvapit svou kamarádku nebo partnera a vytvořit originální mikinu se společnou fotografií, která vám bude připomínat příjemně strávené chvíle.

Zdroj náhledového obrázku: t-shock.eu

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button