Krása a módaRady a tipy

Jak se zbavit tmavých pytlů pod očima?

Po probdělé noci se často stává, že máte napuchlé oči. Nevzhledné a tmavé pytle pod očima nechce mít žádná žena. Snaží se jich proto všemožně zbavit. Často se objevují u žen okolo třiceti let a díky pytlům pod očima ženy vypadají klidně i o deset let starší. A která žena by chtěla vypadat starší, než ve skutečnosti je?

Zbavte se pytlů pod očima

Jednou pro vždy! Můžete navštívit kosmetické salony, získat cenné rady, tipy, různé krémy a séra. Ne vždycky vám mohou stoprocentně pomoci. Pytle pod očima můžete odstranit s pomocí přírodních produktů. S pomocí kávových zrn!

Co budete potřebovat:

  • Kávová zrna
  • Kokosový olej
  • Černý pepř

Jak postupovat:

Stačí smíchat trochu kokosového oleje, černý pepř a kávová zrnka. Kávová zrna mají protizánětlivé vlastnosti, to znamená, že mohou snížit vzhled opuchu a poskytují dočasný tonizační účinek. Černý pepř má tepelný účinek a zvyšuje oběh. To napomáhá živiny a antioxidanty v kůži pod očima. To může přispívat ke zpevnění. Kokosový olej zase pomáhá uvolňovat živiny z kávy a pepře.

Směs aplikujte pod oči a nechejte působit pět až deset minut. Pozor na oči, aby se vám do nich směs nedostala. Po deseti minutách směs z oblasti očí pomaličku otřete a jste hotoví. Můžete si všimnout okamžitého účinku, který se opravdu objeví.

Efekt je dočasný, proto je nutno provádět tuto metodu pravidelně, pokud si budete chtít pomoci od pytlů pod očima. Když se na sebe podíváte do zrcadla, budete se cítit o pět let mladší. A to přeci stojí za vyzkoušení, ne?

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button