Nezařazené

Inspirace na oživení bytu

 3D podlahy

Donedávna byly doménou podniků pro smetánku, ovšem dnes si dobývají cestu i do soukromých obydlí, pravda, spíše do honosnějších sídel než do skromnějších příbytků. Jen si představte, že i vy jednou budete mít doma místo flekatého koberce pláž!

Obrázky z hlubin moří a oceánů nebo fotky písečných pláží zalitých sluncem evokují v řadě lidí velmi příjemné pocity, navozují uvolnění a zanesou člověka alespoň v myšlenkách na úplně jiný konec světa, pryč od jeho tíživých problémů. Někdo si domů pořídí relaxační tapetu na zeď, někdo má na lepší vymoženost: trojrozměrnou podlahu. Ta vypadá na první pohled jako skutečný kus moře nebo pláže (tyto obrazy jsou nejoblíbenější, ale pořídit lze i jiné výjevy), jen není slyšet šplouchání vody a když se odvážíte na 3D podlahu stoupnout, nejspíš se nenamočíte.

Prozatím vyrábí 3D podlahy pouze společnost Imperial Interiors. Fascinující trojrozměrné podlahy jsou bezpochyby unikátním designovým prvkem, ovšem mohou se pochlubit i dalšími pozitivy: jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí, mají dlouhou životnost – jen tak se nepoškodí, neztratí barvu a snadno se udržují v čistotě. Největší nevýhodou tedy pro mnohé z nás představuje vysoká pořizovací cena…

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button