Nezařazené

22 fantastických úprav malých pokojů pro vaši inspiraci

Máte ve vašem bydlišti malé místnosti? Je čas přestat to vidět jako problém! Pokud si dokážete správně uspořádat prostor, pak v ní můžete i přes ten všechen nábytek pracovat, trávit čas přáteli a stýkat se se svým partnerem. Udělejme z malé místnosti velkou!

Základem je mít pokoj samozřejmě vybavený, hodit se vám budou i vychytávky jako je třeba palanda s poličkami nebo postel spojená s psacím stolem. Co je ale potřeba nejvíce je asi úklid, jen tak získáte přehled o tom, kolik věcí máte, jak je naskládat anebo uklidit. A pak už jen musí zapracovat vaše prostorová představivost. Je ale jasné, že bez barviček to nepůjde. Pokud chcete dosáhnout dokonalého vzhledu malé místnosti, budete muset sáhnout po barvě, natěračské štětce a několika doplňcích málo doplňcích.

Pokud se tedy chystáte na renovaci malého pokoje, přinášíme vám v galerii inspiraci, jak by to mohlo vypadat i u vás. Věřte tomu, že i z přístěnku jako z Harryho Pottera se dá pomocí kreativity vykouzlit neobyčejné místo na trávení času. Budeme vám držet palce a věříme, že vás tyto fotografie pozitivně naladí a dodají vám inspiraci při vylepšování vašeho bydliště.

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button