Krása a módaRady a tipy

Dokonalá siluleta pomocí oblečení

Někdy prostě potřebujeme skrýt nafouklé bříško anebo nějaký ten kilogram navíc, to není nic, s čím by si vhodné oblečení neporadilo. Ano, vhodné oblečení, ale jaké oblečení je to správné? Nápadov pro vás má tři tipy s fotonávodem, které vám jistě přijdou vhod. Dokonalou siluletu s námi budete mít jedna dvě :).

Správná podprsenka je základ

Jestliže nejsou vaše prsa správně podporována, mohou se stát nepěným doplňkem k vašemu bříšku a začínají k němu tak přitahovat více pozornosti. Správná podprsenka by měla vaše prsa patřičně zvednout a vytvořit prostor mezi nimi a žaludkem – asi jako to vidíte na druhé fotografie. Vhodné prádlo je prostě základ, o tom vědělyuž naše babičky a prababičky :).

Přidejte vertikální linii

Vyberte si vícevrstvé oblečení s dlouhým pláštěm – jednak budete vypadat štíhlejší a vyšší a jednak vaše siluleta bude prostě dokonalá. Pozornost byste měli věnovat také knoflíkům – měly by tvořit vždy jeden zeštíhlující řádek. Celkově z toho tedy vyplývá toto: ve svém looku se nebojte vyhledávat vertikální linii – jako krásná Eva Longoria na fotografiích!

Vyvarujte se příliš světlých barev

Je známo, že světlé barvy a lehké tkaniny zvýrazňují  veškeré křivky. Pokud tedy nechcete upozorňovat na každou nerovnost vašeho těla, měla byste se zaměřit spíše na látky tmavší a hutnější, ne však s přílišnými vrstvami. Zkuste to třeba jako krásná herečka na pravém obrázku – to rozdíl je obrovský, že?

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button