Krása a módaRady a tipy

Beauty triky od chytrých žen

Beauty triky jsou všude kolem nás a reklamy nám nabízejí neustále nové a nové. Máme ale všem jejich lákadlům věřit? Chytré ženy vědí, že krásné mohou být i za minimální ceny a s minimální námahou. Představujeme vám jejich naprosto osvědčené triky, které vás nezklamou a zároveň vás nenechají vyjít z domu nepřipravenou. Doufáme, milé dám, že vám článek bude užitečný!

Kam nanést pudr?

Kam nanést pudr a pěkná zdravíčka? Pomůže vám jeden jednoduchý trik: položte ukazováček a prostředníček vedle vašeho nosu a tím směrem začnete nanášet barvu na lícní kosti. Praktické, že?

Zdravíčka anebo rtěnka?

Rtěnka nemusí být nanášena pouze na líčka. S trochou šikovnosti je můžete nanášet také na líčka a vytvořit tak krásný, ale přitom jemný odstín. Dejte ale pozor, abyste to nepřehnali s ostatními líčidly!

Zubní kartáček proti přebytečné řasence

Skutečně – zubní kartáček vás zbaví věčného ženského problému a tím není nic jiného, než zbytky řasenky. Jenom ho nezapomeňte po tomto použité znovu opláchnout!

Jak na matný lesk nehtů?

Pár minut nad párů dodá vašim nehtům dokonalý matný lesk! Dávejte ale pozor na potenciální opaření!

A co suchá řasenka?

Tento trik určitě znáte, ale přesto ho zde nezapomene napsat . Starou anebo suchou řasenku již nemusíte vyhazovat – umístěte ji na pár minut do vroucí vody a uvidíte!

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button