Rady a tipy

5 geniálních využití dětského pudru, o kterých jste nevěděli

Jste jedním z těch lidí co soudí, že dětský pudr je opravdu jenom pro děti? Tak to si nenechte ujít dnešní článek – Nápadov vám ukáže, jak hodně se mýlíte. Dětský pudr je skvělý v domácnosti, jako kosmetický pomocník… a samozřejmě toho umí i mnohem víc! Pokud vás zajímá co, tak směle pokračujte ve čtení!

Neutralizuje zvířecí pach moči

Na pach zvířecí moči je dětský pudr nejlepším pomocníkem! Jednoduše posypejte znečištěné plochy (koberce atd.) a počkejte hodinu, poté můžete plochu vysát a světe div se, zápach naprosto zmizí!

Svěží vzhled pro kůži

Jediné, co potřebujete je hadřík a trochu dětského pudru: nasypte trochu pudru na hadřík a po rubu koženého oblečení opatrně přejíždějte krouživými pohyby. Vaše kožená bunda se bude lesknout jako nová!

Odstraní olejové skvrny z oděvu

Chcete-li se zbavit nepříjemných olejových skvrn, naneste trochu prášku po obou stranách oděvu a nechte ho na tukové skvrně sedět asi hodinu, aby mohl pudr absorbovat mastnotu. Nakonec ho můžete nechat umýt v pračce s jistotou čistého výsledku!

Rozmotejte svůj náhrdelník

Na zauzlovaný náhrdelník nebo náramek naneste trochu dětského pudru a pomocí sušších prstů byste jej měli snadno rozmotat. Pokud dětský pudr nepomůže, použijte jeho kombinaci s kukuřičným škrobem!

Dejte vašim řasám objem

Naneste na své řasy první vrstvu řasenky a hned poté na ně pomocí štětičky přidejte trochu pudru. Nakonec přidejte poslední vrstvu řasenky. Tento trik je super zejména pro slečny s kratšími řasami – přidá zaručený objem a také délku!

 

 

 

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button