Rady a tipy

3 super tipy na dokonale čistou koupelnu!

Udržení koupelny v čistotě je nesnadný úkol a vyžaduje mnohdy spousty času a také úsilí. Čištění ucpané kanalizace, zbavení se plísní a udržování sprchového koutu – to všechno je fuška… a navíc často skutečně otravná. My v Nápadovu jsme pro vás ale našli tři tipy, díky kterým bude vaše péče o koupelnu o něco jednoduší a věříme, že také o něco příjemnější. Doufáme, že vám budou naše rady užitečné!

Zbavte se šmouh ze zrcadel!

Pokud nejste fanoušky drahých čistících prostředků, které zanechávají na zrcadlech otravné pruhy navíc, můžete si jeden snadno vyrobit i u vás doma. Jednoduše si připravte roztok jedlé sody a peroxidu vodíku a vlijte ji do rozprašovače. Můžeme aplikovat dle libosti a zaručujeme vám, že po této směsi vám nezůstane ani čára navíc!

Čištění toalety

Jak na dokonale čistou toaletu? Stačí jedna prostá věc, kterou má jistě každý z nás v domácnosti po ruce: ústní voda. Vaše ústní vody poslouží totiž stejně dobře i na čištění vaší toalety.Naneste ji na znečištěný povrch toalety a po půl hodině opláchněte. Uvidíte, že s výsledkem budete spokojeni!

A jak na rez?

Zbavit se rzi může být mnohem jednoduší, než se může zdát. Stačí nanést na zrezivělý povrch trochu soli s citrónovou šťávou. Když necháte tuto kombinaci působit přes noc, ráno se můžete těšit ze zdárného výsledku jejího působení!

 

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button