NezařazenéRady a tipy

3 pohyby, které dodají vašemu tělu víc energie

Také jste občas bez energie? Zkuste tyto tři jednoduché kroky, které vám energii vrátí. Je to jednoduché, stačí jen udělat si pár minut na to, abyste provedli tyto tři pohyby. Hned budete o poznání spokojenější.

  1. Skoky

Postavte se rovně, dejte nohy k sobě i ruce k sobě. Mírně se pokrčte v kolenou a třikrát vyskočte a rozpřáhněte ruce i nohy do tvaru X. Opakujte toto cvičení po dobu dvaceti sekund a poté si dejte deset sekund klidu. Opakujte osmkrát. Tento pohyb vám rozproudí krev a naladí vás.

  1. Cviky na břicho

Začátek tohoto cviku je v prkenné poloze. Ramena mějte nad zápěstím a nohy vysuňte. Ruce mějte narovnané a skočte šikmo doleva, kolena u levého lokte. Skočte zpátky, narovnejte tělo a tento cvik opakujte, skočte doprava. Střídejte strany po dobu dvaceti sekund a poté si dejte odpočinek deset sekund a cvik opakujte osmkrát. Chcete-li si cvik ztížit, provádějte jej rychleji.

  1. Výpady

Postavte se do rovného postoje, nohy u sebe a ruce si dejte v bok. Následuje skok do výpadu. Pravou nohu dejte co nejvíc dopředu a levé koleno směřuje co nejvíc k zemi. Rychle poté skočte zpátky do zpřímené polohy a dejte nohy k sobě. Toto opakujte na jednu nohu dvacet sekund a dejte si deset sekund odpočinku. Poté opakujte na protější stranu. Celý cvik provádějte asi čtyři minuty. Tento cvik si usnadníte tak, že místo výskoků budete dělat jen výpady. Ztížíte si jej tak, že si dáte ruce nad hlavu a budete skákat do výpadu.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button