Krása a módaRady a tipy

10 návyků, které vám zajistí silné a zářivé vlasy

  1. Místo kondicionéru zkuste použít po opláchnutí trochu bílého octa. Vaše vlasy pak budou jasnější a zářivější a to již po prvním použití!
  2. Jednou měsíční dopřejte vašim vlasům vyživující masku z avokáda.
  3. Zkuste jednou do týdne vaše vlasy ošetřit syrovými žloutky namísto šampónu. Ačkoliv se vám to může zdát zvláštní, tento přírodní produkt hydratuje vaše vlasy mnohem lépe, než běžné komerční kosmetické výrobky. Schválně, zeptejte se na to vaší matky anebo babičky…
  4. Nemyjte vaše vlasy příliš často – dochází pak k odstranění přebytečného mazu z pokožky hlavy, který vaše vlasy potřebují pro výživu a růst.
  5. Používejte šampón výhradně bez sulfátů. Sulfát je pro vaše vlasy vysoce škodlivým a navíc vám bere jejich přirozenost.
  6. Nechte vaše vlasy během spánku volně dýchat. Ráno budete mít krásné přirozené vlnky a bez použití kulmy.
  7. Dopřejte svým vlasům občas masáž. Ať už si ji necháte provést doma anebo od kadeřnice, pokožka vaší hlavy se krásně prokrví a vaše vlasy porostou silněji a hlavně rychleji. 
  8. V létě chraňte vaše vlasy před přílišnému vystavení sluníčku a před chlórem. Kupte si speciální vlasové přípravky a hlavně nezapomeňte vlasy denně omývat alespoň vodou. Věřte, velice to pomůže.
  9. Arganový olej má na vaše vlasy blahodárné účinky. Nezdráhejte se ho tedy používat několikrát týdně místo kondicionéru.
  10. Nerozčesávejte vaše vlasy záhy po umytí, vaše vlasy to činí lámavé a slabší. Počkejte pár minut a uvidíte, že mimo jiné vám půjde rozčesávání mnohem lépe. 🙂

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button