Krása a módaRady a tipy

Zbavte se šedivých vlasů jednou pro vždy!

Vlasy jsou pýchou snad každé ženy, proto se o ně také patřičně starají. Kupují řadu nejrůznějších balzámů na vlasy, pečující masky, kondicionéry a podobné věci. Neváhají utrácet spoustu peněz za pravidelnou návštěvu kadeřníka, barvení vlasů a další procedury, které pomohou udržovat vlasy krásné, lesklé a pevné.

Když se objeví šediny…

Pročesáváte své vlasy a najednou ho vidíte. Vypadá úplně nenápadně, ani moc nevyčnívá z davu, ale přesto je tam. Šedivý vlas. Pro někoho vlas jako každý jiný, pro jiné je to první jasný signál toho, že člověk stárne. A ihned mají pocit, že se jich nyní začne objevovat víc a víc, až se stanou bělovlasými babičkami nebo dědečky. Proto rychle do nejbližšího kadeřnictví nebo do obchodu pro barvu a zakrýt šedivý vlas.

Nemusíte nutně nakupovat drahé barvy na vlasy, můžete vyzkoušet přírodní metody. Níže zmíněný recept vám pomůže od šedivých vlasů a to jednou pro vždy. Šediny mohou vznikat vlivem spousty věcí. Váš životní styl není zdravý, konzumujete zpracované potraviny, nejste aktivní tak, jak by bylo možné nebo se často a hodně stresujete. U mnohých jedinců jsou šediny spojeny s genetikou a na to bohužel nemá vliv vůbec nic. Vyzkoušejte jednoduchý recept a řekněte et voilà všem šedinám.

Co budete potřebovat:

  • 2 sklenice vody
  • Několik brambor

Jak postupovat:

Vezměte brambory a oloupejte je. Dejte spolu se slupkami vařit asi na pět minut. Vznikne vám tekutina, kterou nechejte pořádně vychladnout a přeceďte. Když je směs připravená, je na řadě aplikace. Umyjte si hlavu šamponem, jak jste zvyklí a poté naneste směs. Hlavu přikryjte a následně obalte ručníkem a nechejte několik hodin působit.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button