Dům a zahradaRady a tipy

Vyrobte si sami – krásné a úžasné olejové svíčky

Přemýšlíte, že si vyrobíte nějakou krásnou a praktickou dekoraci do svého interiéru? Něco, co by vás bavilo, podpořilo vaší kreativitu a ještě zkrášlilo váš interiér. Například taková krásná olejová svíčka může váš interiér velmi dobře obohatit. Právě olejové svíčky mohou vydržet déle, než běžné svíčky a můžete je dát do celého interiéru.

Dekorace i krásný dárek

Olejové svíčky v zavařovací sklenici můžete vyrobit jako moderní dekoraci do vašeho interiéru, ale můžete jí také věnovat kamarádce, mamince, babičce nebo komukoliv v rodině. K dekoraci můžete použít šišky borovice, ovoce, bylinky, listy a cokoliv dalšího, podle vaší fantazie. Vyzkoušejte si vyrobit tuto jednoduchou, moderní a krásnou dekoraci, je to velmi jednoduché, zvládnete výrobu v pohodlí domova. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Kladivo
  • Hřebíky
  • Skleněná zavařovací sklenice s kovovým víčkem
  • Parafínové oleje, olivový olej, mandlový olej
  • 100% bavlněný knot (musí být bavlněný)
  • Různé dekorativní předměty (šišky, kamínky, brusinky, borůvky, různé plody, kaštany, větvičky, květiny, bylinky a podobně)

Jak postupovat:

Vezměte jednotlivé dekorativní předměty a uložte je podle vaší fantazie do čisté a suché zavařovací sklenice. Vezměte kovové víčko od sklenice a s pomocí kladiva a hřebíku udělejte otvor v horní části víčka.

Do zavařovací sklenice nalijte opatrně olej, který jste si vybrali. Předtím je dobré jednotlivé dekorace namočit do oleje. Nyní přichází na řadu knot, který umístíte do sklenice. Je dobré jej namočit do oleje, aby do sebe vpil co nejvíc oleje. Poté jej vytáhněte, dejte na papírový ručník a přebytečný olej odstraňte.

V horní části kovového víčka udělejte otvor ve stejném průměru jako knot. Následně knot umístěte do otvoru víčka a následně do sklenice. Zašroubujte a dekoraci máte hotovou. Nyní jí můžete zapálit a užít si pohodový večer, můžete svíčku položit na polici nebo jí ozdobně zabalit a předat jako dárek. Je to jen na vás a vaší fantazii!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button