Spolupráce

Už se nemůžete dívat na svá stará okna? S dobrým partnerem výměnu zvládnete levou zadní

Stále ještě máte stará okna, která netěsní a máte s nimi jen starosti? Neodkládejte jejich výměnu, není třeba se ničeho bát. Pokud si zvolíte spolehlivého partnera, který vás celým procesem výměny oken provede, zvládnete všechno snadno, rychle a za rozumnou cenu. Jak taková výměna oken vůbec probíhá?

Konzultace

Prvním krokem je samozřejmě konzultace, při které proberete s dodavatelem vše podstatné. Je potřeba prodiskutovat zejména zvolený typ oken, cenu a také vaše představy. Jistě se podaří najít řešení, které vám bude plně vyhovovat.

Zaměření

Jakmile budete mít jasný plán, je čas vše dobře zaměřit. Doma vás navštíví technik, který provede měření moderními přístroji, které zaručují maximální přesnost. Vy se o nic starat nemusíte. Technik s vámi na základě výsledků měření zhodnotí navrhované řešení a dohodnete se na finální podobě návrhu. Následně bude možné spočítat konečnou cenu. Nemusíte se bát skrytých poplatků za montáž nebo jiné služby. Jakmile bude objednávka potvrzena z obou stran, je možné pustit se do práce.

Montáž

Zkušení montážní technici dorazí k vám domů v dohodnutém termínu. Nejprve bude nutné demontovat stará okna a poté přijde na řadu montáž oken. Samozřejmostí je i následné začištění oken po výměně. Vy tedy nebudete mít žádnou práci navíc a vše proběhne co možná nejrychleji a nejefektivněji.

Předání

Nová okna vám technici po montáži předají. Vysvětlí vám také obsluhu a dají tipy na údržbu. Vy sami si můžete vše pečlivě prohlédnout, vyzkoušet a případně se zeptat na otázky, které vás zajímají.

Servis a reklamace

I přes veškerou snahu se občas něco nepovede. Není to však žádný problém. Na okna je záruka 5 let, a pokud bude jakýkoliv problém, stačí se jen obrátit na dodavatele služeb. To samé platí také tehdy, pokud budete potřebovat poradit s údržbou nebo něčím jiným. Montáž plastových oken není žádná věda a není třeba se jí bát. Se spolehlivým partnerem, který má zkušenosti a kvalifikované pracovníky, to zvládnete hravě.

ZDROJE:
https://www.jis.cz/konzultace/
https://www.jis.cz/montaz-a-zacisteni/
https://www.jis.cz/zaruka-a-servis/

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button