NezařazenéRady a tipy

Tipy, kterými si usnadníte každodenní život

V životě jsem spousty věcí, které nám zabírají příliš mnoho času jenom proto, že je prostě děláme špatně. Možná vás teď žádná situace nenapadá, ale když vám připomene vaši poslední válku s plechovkou Coca Coly anebo zavazování tkaniček, bude vám to znít více, než povědomě. Naštěstí pro vás, existuje mnoho způsobů, jak si ulehčit každodenní situace a vyhnout se stresujícím situacím – a my pro vás dnes máme některé z nich! Doufáme, že vám vaše tipy přijdou vhod!

Pijte plechovku brčkem!

Vložte brčko do otvoru plechovkové otvírání, jako na obrázku a už se vám nikdy nestane, že byste se ve svém nápoji nečekaně smočili.

Připravte si perfektní volské oko

Perfektní vajíčko si můžete vytvořit i bez speciálních pomůcek a zařízení. Vše co potřebuje ke krásnému kulatému tvaru je prostý kroužek cibule, který vložíte na pánev! Snadné, že?

Snadná manikúra

Postupujte podle našeho návodu a manikúra se pro vás stane snadnou rutinou!

Rychlé chlazení drinků

Jak ochladit nápoj co možná nejrychleji? Obmotejte ho papírovými utěrkami a zaručujeme vám, že bude do patnácti minutu bude mít tu správnou chladnou teplotu!

Zavazování tkaniček

Tuto techniku sice mnoho lidí nezná, ale pro zasvěcené je to přímo dar z nebes – tkaničky se vám budou rozvazovat daleko méně!

Otevírání plastových obalů

Plastové obaly jsou zákeřné a občas nám dají zabrat i s nůžkami. Pro snadnější zbavení-se obalu sáhněte raději po otvíráku na konzervy!

Zmrzlinový sendvič

A na záběr jeden kulinářský tip! Prořízněte zmrzlinou vaničku a kousek položte mezi dvě sušenky – dáte tak vzniknout přímo delikátní svačince!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button