Spolupráce

Stavební pouzdro je chytré řešení od Mand CZ

Vybíráte nové dveře a hledáte moderní a atraktivní řešení? A přemýšleli jste o posuvných dveřích do stavebního pouzdra? Jedná se o naprosto výjimečný interiérový prvek, který umí proměnit bydlení a zároveň vám v mnohém i pomůže. Chcete vědět, v čem tkví pozitiva posuvných dveří do pouzdra?

Benefity stavebních pouzder v několika bodech:

– Ušetří místo – eliminují „mrtvý prostor“, který vzniká při manipulaci s dveřním křídlem u běžných otočných dveří

– Nenápadné a elegantní – při otevření dveří se dveřní křídlo zasune do stavebního pouzdra a „zmizí“

– Působí atraktivně, co se týče vzhledu – skvělé je, že do pouzdra lze zasouvat takřka jakékoliv dveřní křídlo. Posuvné do pouzdra mohou být i dveře z masivu.

– Neomezují využití stěny, v níž je instalováno stavební pouzdro

– Ideální do bezbariérové domácnosti – průchod handicapovaného či průjezd vozíkem je mnohem snazší než u otočných dveří

To jsou výhody posuvných dveří do pouzdra v krátkosti. O dokonalosti stavebních pouzder Eclisse, která jsou skutečnou špičkou na světovém trhu, bychom mohli mluvit dlouhé hodiny. Vše začalo už v roce 1989, kdy přišel Luigi Da Faveri s ambiciózním projektem. Zrodilo se stavební pouzdro pro posuvné dveře Eclisse – vysoce kvalitní produkt, který si získal svět. Dnes Eclisse vyrobí denně 1300 pouzder. Od svého vzniku cílí Eclisse především na kvalitu a neustálý rozvoj. Pouzdra Eclisse jsou proto inovativní, pevná a snadno instalovatelná. Jsou konstruována tak, aby fungovala uživatelsky dlouhodobě a bezproblémově. Vybavte je vhodným kováním na posuvné dveře a získáte funkční pár.

Dveře do pouzdra odlehčí a opticky zvětší prostor

Hlavním benefitem posuvných dveří do pouzdra je, že při otevření nepřekáží – a to jakkoliv. Nezabírají prostor jako dveře otočné a nelimitují vás při zařizování interiéru. Posuvné dveře při otevření mizí do pouzdra a prostor okolo dveřního průchodu zůstává volný. To je pro vás velké plus – do tohoto volného prostoru můžete umístit nábytek. Interiéry s posuvnými dveřmi do pouzdra působí vzdušněji.

Stavební pouzdra Eclisse – patenty a inovativní technologická řešení

Eclisse sází na nové technologické možnosti k vylepšení svých produktů a patenty. Více než 30 patentů je zárukou kvality a toho, že klient sází na dobrou kartu. Z mnohých technologických řešení, které vám zpříjemní život a manipulaci s pouzdrem, jmenujme například odnímatelnou kolejnici, která umožňuje nastavení koncového dorazu i po zabudování pouzdra a dodatečnou montáž příslušenství, stavební pouzdro Eclisse LUCE, které má uvnitř kapsy speciální kanál pro vedení elektro kabelů, díky čemuž je na kapsu pouzdra možné umístit osvětlení, vypínače nebo zásuvky, a v neposlední řadě i Eclisse EWOLUTO, které je vůbec prvním pouzdrem na světě, které má vlastnosti skutečné stěny – přímo na kapsu lze připevnit nábytek.

Stavební pouzdra jsou sestavována z plechu se třemi ochrannými vrstvami (zinkování, základní nátěr, epoxidový plech) a prochází speciálním antikorozním testem, při kterém jsou přes 240 hodin vystavena páře s kyselinou (95% vzdušná vlhkost, 5% NaCl), aniž by se projevily jakékoliv známky oxidace. Jsou tedy vhodná i do koupelen či do místností s vlhkým klimatem.

Eclisse posílá na trh výhradně testované a certifikované produkty té nejvyšší kvality, což je i pro MAND CZ garancí, že náš zákazník dostane to nejlepší. Plánujete zařídit interiér od A do Z? Vše – dveře, dveřní doplňky, stavební pouzdra, ale také i dřevěné, laminátové a vinylové podlahy najdete na Praze 4 v našem showroomu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button