Rady a tipy

Sháníte klec pro ptáky či terárium pro hady? Postavte si ho, poradíme

Každý člověk potřebuje mít své hobby, které ho dělá šťastným. Někdo sportuje, někdo zase rád čte a jiný člověk se zaměřuje na chovatelství. Pokud si myslíte, že mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky patří psi a kočky, tak jste na omylu. Pejsci ani kočky už nejsou hitem číslo jedna, nyní je o své prvenství v žebříčku nejoblíbenějších domácích mazlíčků přou ptáci a plazi. Kdo by to byl tušil, že si lidé začnou ve velké míře kupovat do svých domácností plazi a ptáky?

Abychom byli konkrétní, mezi nejatraktivnějšími plazi najdeme samozřejmě hady. Obecně platí, že čím větší, tím lepší, ale samozřejmě každý chovatel musí myslet především na své bezpečí a do svého terária si nesmí přinést takového hada, který ho může obrat o jeho život. Mezi atraktivními ptáky najdeme papoušky, andulky a kupodivu i holuby, i když se o nich už dávno povídá, že takzvaně “vyšly z módy”.

Pokud přemýšlíte nad tím, že si také pořídíte hada nebo případně nějaké ptactvo, poradíme vám, kde sehnat klec či terárium. A slibujeme vám, že u toho zažijete obrovskou legraci.

Stavíme klec pro ptáky, venkovní voliéry a holubníky

Stavba holubníku, venkovní voliéry nebo klece pro ptáky nikdy nebyla zábavnější a snazší. Pokud si chcete užít taky kopec zábavy, rozhodně nekupujte již vyrobené klece, které si jen postavíte na místo, kde je chcete mít. Raději investujte do hliníkové stavebnice, konkrétně do hliníkových profilů, plastových spojek, pletiva a samozřejmě nýtovacího kladívka, které také naleznete v nabídce e-shopu aluhobby.cz.

To samé potřebujete ke stavbě terária

I když to pro někoho bude podezřelé, to samé potřebujete i ke stavbě terária. Díky tomuto stavebnicovému systému si užijete kopec legrace a jistě i ze stavění obydlí pro mazlíčky se stane jedno velké hobby, kterého se nebudete chtít vzdát.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button