Krása a módaZdraví

Jak vypadat krásně? Stačí se držet následujících tipů.

Péče o vzhled, boj s vráskami a projevy stárnutí jsou i nadále doménou žen.

Nákladná a drahá péče

Jak se říká „každá sranda něco stojí“ a o kráse to platí taktéž. Pravidelně kupujete pleťové vody, micelární vody na odlíčení, pleťové masky, krémy a další produkty, které pomáhají pleť udržovat mladou, zdravou a krásně svěží. Nejde to jednodušeji? Co když nemáte čas trávit před zrcadlem spoustu času?

I malé věci mohou pomoci. Přinášíme deset jednoduchých tipů, které můžete využít a stát se krásnějšími. Díky těmto malým pomůckám si přijdete na své, ochráníte pleť, budete se cítit lépe a to vše za zlomek ceny. Inspirujte se v následujících tipech a pozvedněte svou krásu zase o jeden level výš.

Odstraňte otoky s kofeinem

Černý a zelený čaj obsahuje silné antioxidanty, které mají dobré protizánětlivé účinky. Ty můžete využít také při aplikaci na pokožku. Jednoduše vezměte sáčky černého nebo zeleného čaje a přiložte pod oči nebo také na oči. Otoky rázem zmizí a váš pohled bude rozzářenější.

Jednoduché zakrytí šediny

Trpíte-li začínajícími šedinami, může to mít mnoho faktorů jako například stres, kouření, nedostatek potřebných živin v lidském těle a podobně. Každý se jich chce zbavit, ale víte jak? Nejlepší je odstranit příčinu šedivění vlasů. Potřebujete-li řešení právě teď, pak vyzkoušejte trik s řasenkou. Pročešte kartáčkem vlasy a na chvíli šediny zakryjte.

Mléko zklidní pokožku

Kyselina mléčná má pro pleť mnoho účinků, využívá se často v kosmetickém průmyslu. Je ideálním prostředkem pro čištění obličeje. Pokožka poté působí krásně svěže, je hladší a také čistší.

Kouzlo rýžové vody

Různé studie, které probíhaly s rýžovou vodou, ukázaly, že ona sama může mít pro lidskou pokožku nepřeberné množství výhod. My určitě vyzdvihneme to, že pomáhá stahovat póry a tím vypíná pokožku.

Obyčejná studená lžíce

Dvě studené lžíce pomáhají snížit tmavé kruhy pod očima. Jde o starý, ale velmi účinný trik, který zmírní otoky s pomocí studených kompresí. Podobný účinek mají také plátky okurky. Polévkové lžíce dejte do lednice nebo mrazáku a následně přiložte.

Banánovou slupku nevyhazujte

Umí totiž divy s pletí. Je skvělý zdroj hořčíku nebo vitamínu C, umí pokožku uklidnit a také vyživit. Banánové peelingy pomohou pleť hydratovat a exfoliovat.

Bronzerem proti dvojité bradě

Potřebujete se dvojité brady zbavit hned? Pak vám nějaké zázračné hubnutí nepomůže. Vyzrajte na podbradek s pomocí jednoduchého triku v líčení. Tónujte svaly čelisti. Dále můžete použít matný bronzer a po obou stranách obličeje s ním nakreslete číslo tři podobně, jak vidíte na obrázku.

Bílé zuby s jahodami

Nejde jen o chutné ovoce, ale díky jahodám se můžete zase v klidu usmívat. Jde o přirozené bělidlo zubů, obsahuje acidní kyseliny a ty pomohou ze zubů odstranit žluté nevzhledné skvrny.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button