Krása a módaRady a tipy

7 nápadů trendy nápadů pro rok 2017 na vyzdobení vaší kuchyně

Designér Leanne Ford vidí potenciál v mnoha místnostech, i v těch, které považují mnozí za beznadějné. Přinášíme ve spolupráci s ní tipy, jak přivést do chladného stylu vaší kuchyně trošku toho tepla.

Váš vlastní ostrov

Využijte dostatečné množství otevřeného prostoru, zpřístupněte obývací pokoj a jídelnu a připojte k tomu i kuchyň. Oddělení kuchyní a jídelny je zastaralé, vytvořte si jídelní prostor přímo v kuchyni. Rázem se toto místo stane oblíbené nejen v době obědů a večeří.

Bílá v kuchyni

Bílá barva je v kuchyních možná trošku ošemetná, protože na ní jde hned vše vidět a snadno se zašpiní. Klíčem k udržení celé místnosti je používat různé druhy textur. Ať už je to dlaždice, dřevo, len, bavlna a podobně. Díky tomu nebude místnost vypadat sterilně, ale útulně.

Vytvořte si otevřený bar

I když mnozí mají doma svůj malý bar, raději jej schovají do své skrýše a tam láhve nechají. Je to škoda, protože alkoholické nápoje mají velmi krásné láhve, etikety. Můžete je dát volně do prostoru a ozdobit jimi polici. Navíc, vaši hosté budou mít ihned láhve na očích a mohou si tam sami vybrat, který nápoj si dají. Láhve umí odrážet světlo jako zrcadla, což vašemu interiéru dodá trošku lesku.

Bronzové akcenty

Jsou stále víc a víc populární, umí odvést pozornost a zaujmout. Stačí opravdu jen pár drobností z bronzu, které strategicky umístíte. Uvažujte o podnosech, zásuvkách, svítidlech nebo vázách.

Získejte betonovou představu

Je-li pro vás mramor cenově nedostupný, pak můžete sáhnout po betonu. Není drahý, je v pohodě, jednoduchý a trvanlivý. Vybírat můžete z několika odstínů, takže zvolíte přesně takový, který bude slušet vaší kuchyni.

Dřez navíc

Nedostatek pracovního prostoru je věčné téma, ovšem ve skutečnosti neví, co by si počali s dřezem navíc. Dvojité umyvadlo dovolí očistit potraviny, maso a jakékoliv jídlo a ve druhém dřezu umývat nádobí. Ideální pro rodiny, které vaří nebo pečou spolu. Do jednoho umyvadla můžete vkládat nádobí a ve druhé vše připravovat.

Proveďte návrat

Ocelové nerezové spotřebiče byly hvězdou v kuchyni před několika roky. Dnes už vypadají skvěle jen v průmyslových domech. To však není pravda, do kuchyně můžete uložit také některé spotřebiče v retro stylu a vzhledu. Využijte toho a pořiďte si nějaké kousky v retro stylu, které vaši kuchyň oživí.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button