Krása a módaRady a tipy

4 tipy pro dlouhé a luxusní vlasy

Není pochyb o tom, že dlouhé a krásné vlasy jsou snem každé dívky i ženy. Zdá se, že dnešní produkty nám ale nejsou schopny nabídnout úplnou péči – o krásu svých vlasů bychom se měli starat hlavně my sami. Existuje spousty přírodních typů a triků, jak na to, chce to jenom najít ty opravdu účinné. A my věříme, že právě naše tipy jimi jsou – užijte si tedy náš článek a doufáme, že vám bude užitečným.

Vyvážená strava

Stav našich vlasů je přímo ovlivněný naším jídelníčkem. Vzhledem k tomu, že naše vlasy obsahují mnoho proteinu, měli bychom je právě proteinem zásobovat. Listová zelenina, tvaroh, ryby, fazole – to vše by mělo být vyznamnou součástí našeho jídelníčku.

Nemyjte vlasy příliš často

Některé ženy se domnívají, že jediný způsob, jak dosáhnout dokonalých vlasů je mytí šampónem každý den. Opak je ale pravdou – díky přemíře šampónů vlasy ztrácejí přirozené masti a vaše vlasy se pak stávají příliš suchými. Ke krásným vlasům stačí podle odborníků mytí 3-4x týdně!

Pijte více vody

Pitná voda je vysoce důležitá pro celé tělo. Je to skvělý způsob, jak se zbavit toxinů a normalizovat tělesné funkce. Vzhledem k tomu, že zdraví našich vlasů je závislé na našem celkovém stavu, neměli bychom toto ignorovat!

Nemyjte vlasy v horké vodě

Horká voda činí vaše vlasy vyprahlými a suchými, oproti tomu, voda studená je zanechá hladké a krásně jemné. Věřte nám, stačí drobnost a rozdíl ve kvalitě je hned velmi dobře znát!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button