Dům a zahradaRady a tipy

15 designérských tipů pro dokonalý domov

Náš domov je zvláštní místo. Je to místo, kde si užíváme pohodu s naší rodinou, řešíme trable, relaxujeme a čerpáme novou energii ze školy anebo z práce. Domov dělají lidé, kteří v něm s námi jsou, tvoří ho prostředí, zvířata, doplňky, interiér… každý domov má svou vlastní jedinečnou atmosféru. Na některých bytech či domech poznáte hned, čím je rodina specifická – poznáme, zda mají rádi všechno pečlivě uspořádané anebo vytvářejí svou atmosféru třeba všudypřítomnými knihami. Lidé mají také oblíbený a specifický nábytek. Například dobrodruzi mají často v oblibě dřevěný nábytek a naopak moderní rychlé lidi potěší ultramoderní kuchyně s mnoha vylepšováky. Jakou atmosféru má váš domov?

Ať už inklinujete k volnějšímu pojetí interiéru anebo ne, jsou věci, které domov tvoří opravdovým domovem – tedy co se interiéru týče. Designéři pro vás v této galerii mají patnáct tipů, jak váš domov udělat co nejvíce přívětivým.

Na ochutnávku můžeme říci třeba to, že rohožky anebo uvítacího nápisu to nepůjde. Také byste neměli zapomenout na mísy s ovocem a čerstvé květiny – tyto detaily mohou být hodně důležité. Samozřejmě, že i doplňky a knížky by si u vás měli najít své místo. A co dál? Tak to se dozvíte právě v naší galerii. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button