Napadov.cz

10 beauty triků pro krásu vašich vlasů

Chcete mít krásné vlasy, ale netoužíte po utrácení peněz ? Nevadí, máme pro vás deset beauty triků pro vaše vlasy, které jsou velice účinné, ale přitom nic nestojí!

Pro většinu žen a dívek je dokonalý vzhled naprostou prioritou a nezbytným faktorem jejich úspěšného dne. Za zvýraznění své krásy jsou schopné obětovat spoustu času i spoustu peněz a nikdy to nepovažují za zbytečnou investici. Krásné vlasy jsou také jednou z věcí, na které si ženy velice zakládají, proč ale za ni ale příliš utrácejí? Chytré ženy vědí, že péči o vlasy se dá vyřešit i daleko levněji a efektivněji a my pro vás dnes máme jejich triky! Jsme jistí, milé dámy, že tyto vychytávky náležitě ocení!

 

  1. Kudrlinky bez kulmy? Jde to! Stačí si přes noc svázat vlasy do copánků, menších či větších a hned ráno po probuzení budete mít krásné vlny.
  2. Česejte vlasy od kořínků ke konečkům, budou o mnoho lesklejší.
  3. Chcete, aby vaše vaše vlasy vypadli hustěji? Barvěte je vždy stejným odstínem, jako mají vaše odrosty.
  4. Chystáte se ke kadeřníkovy? Pro maximální spokojenost si vždy připravte váš žádoucí odstín a fotografii účesu, jinak se může snadno stát, že nebudete tak úplně spokojeni.
  5. Odrosty snadno schováte tím, že si ve vlasech vytvoříte klikatou pěšinku. Věřte nám, nebude to tak nápadné.
  6. Trápí vás neposedné vlasy? Nastříkejte trochu laku na kartáček a tím pak přejíždějte po zbloudilých vlasech. Za pár minut budete mít vyhráno! 
  7. Nepodceňujte ochranu vašich vlasů a v létě nezapomeňte na klobouk nebo šátek.
  8. Spěte jenom na přírodních materiálech, jinak vám mohou zbytečně vypadávat vaše cenné vlasy.
  9. Pro suché vlasy použijte pouze široký ozubený hřeben.
  10. Přepadly vás mastné vlasy? Nevadí, suchý šampón nebo dětský pudr vás zachrání. Naneste jej ke kořínkům a vaše vlasy budou vypadat skvěle po celý den.
Profilový obrázek

darja.docekalova


Přidat komentář

Spolupracujeme