Rady a tipy

Velbloudí závody anebo nošení manželek? 5 neobvyklých sportů, které vás mohou inspirovat!

Extrémní žehlení

V čem spočívá extrémní žehlení? Jednoduše vytáhněte své žehlící prkno a žehličku na výlet a oddejte se domácím pracem na nejvíc neobvyklém a často i nebezpečném místě. Samozřejmé je, že bez záchranného lana to nepůjde. Extrémní žehlení vám ale může okořenit vaši každodenní rutinu a zároveň vám poskytne potřebnou dávku adrenalinu. Tak co, troufnete si na to?

Střelba dýní

Nevíte, co si počít s nadbytkem vypěstované zeleniny, anebo máte jenom příliš mnoho času a nevíte, co s ním? Možná je střelba dýní ideálním sportem zrovna pro vás! Připravte si katapult a dýně a kdo ví, možná se jednou stanete mistrem této extrémní zábavy. Světoví rekord činí střelba na vzdálenost 1,5 kilometru!

Famfrpál

Kdo by neznal kouzelnický sport z oblíbených knih o Harrym Potterovi. Pro všechny, kteří byli tímto sportem v knize nadšeni, máme dobrou zprávu: famrpálu se můžete oddávat i na profesionální úrovni! Stačí vzít koště mezi nohy a můžete létat po hřišti. Stane se zrovna z vás další Oliver Wood?

Velbloudí závody

Klasickým dostihům už odzvonilo – dnes vedou velbloudí závody! Tak na co čekáte, připravte svého dromedára anebo velblouda a vydejte se na dobrodružný závod po Mongolsku či Africe…

Nošení manželek

V tomto případě jsou už jednoduché překážkové dráhy opravdovým oříškem. Statečným manželům může být ale útěchou to, že hlavní cena je váha manželky v pivu. Pánové, nestálo by to za to?

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button