Krása a módaRady a tipyRecepty

Jak si vyrobit esenciální mandlovou koupelovou sůl?

Relaxujte a hýčkejte své tělo. Koupel je velmi příjemná, relaxační a odpočinete si díky ní. Nemusíte kupovat drahé koupelové soli, můžete si je vytvořit i doma. Je to jednoduché a levné! Vytvořte koupelovou sůl s mandlovou esencí nejen pro sebe, ale také pro své blízké a přátelé. Můžete také vytvořit koupelovou sůl jako dárek a podarovat své okolí.

Co bude potřeba?

  • 3 šálky mořské soli
  • 3 – 5 kapek mandlové silice
  • Potravinářské nebo mýdlové barvivo

Změkčete vaši pokožku přirozenou cestou s pomocí voňavé koupelové soli. Nepotřebujete speciální příležitost, hýčkejte se pravidelně! Stačí k tomu relaxační koupel, kterou si můžete dopřát doma. Pusťte si k tomu relaxační melodie, přidejte domácí koupelovou sůl a máte hotovo.

Krok 1

Vezměte misku, do které nasypete mořskou sůl. Přidejte do ní pár kapek esence a pár kapek na zbarvení. Chcete-li koupelovou sůl v jemných barvách, přidejte pár kapek barviva, chcete-li jej výraznější, přidejte kapek víc.

Krok 2

Vše jemně promíchejte, dokud nebude všechna sůl obarvená a esence pořádně promíchaná. Pokud nedosáhnete požadované barvy, klidně můžete přidat dalších pár kapek barviva. Následně můžete využít malé plastové trubky, do kterých koupelovou sůl můžete nasypat a věnovat jí někomu jako dárek. Hýčkejte sebe i své přátelé!

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button