Itcertwin provides CISCO certification exam preparation materials and questions and answers to improve your exam results. This is the most effective way that pass the exam. http://www.itexamnow.com/ cisco The exam of dump PDF and practical test questions will help you pass the exam quickly. 300-080 exam pdf download Our product description after sales service and update the CCNP 100-105 exam bank allows you to easily pass certification test. 100-105 exam dumps Our CISCO security mobile solution is tested by 300-085 every week. 300-085 practice exam   70-533 questions  1Z0-052 exam materials  70-697 exam pdf  70-461 exam dumps  642-902 practice exam We offers free CCNP 642-902 exam dumps demos in PDF and software formats. Before you decide to buy the full version of the practice exam, you can try the CCNP 642-902 free trial. 210-060 dumps exam Our 210-060 CISCO test database is very effective. Our professional team is always at your service. 070-346 exam guide The two formats cover all syllabus recommended by cisco to implement cisco mobile solution certification exam. 500-265 exam questions Itexamlibrary provides high quality IT authentication test reactor. This will help you pass the exam easily. 300-075 pdf Itexamnow is not only a provider of learning materials. We are a knowledge center and a knowledge center. 300-135 pdf we are able to provide your organization with custom-developed learning plans and education materials. 200-310 exam pdf dumps Itexamnow provides examination materials for CISCO practice test standard. If you have never had a parameter or VUE exam standard exam is very important. 210-260 exam pdf The accuracy of question and answer is fully guaranteed, which is enough for you to pass the exam. AWS-SYSOPS latest dumps 300-115 pdf exam
Recept na snadné čokoládové sušenky – Napadov.cz
Napadov.cz

Recept na snadné čokoládové sušenky

Také milujete čokoládové sušenky? V obchodě vždy vybíráte ty, ve kterých je nejvíc čokoládových kousků. Milujete je, ke svačině, ke sklenici mléka nebo odpoledne ke kávě. V práci si také dáte jistě velmi rádi jednu nebo dvě sušenky, potřebujete si přeci obalit nervy, nebo ne? Chtělo by to však nějaký recept, abyste mohli sušenky péct i doma a jen je neustále nekupovali.

Lahoda s kousky čokolády

Čokoládové sušenky jsou oblíbené snad u všech. Milují je ženy, muži, dospělí i děti. Některé recepty jsou však velmi složité a zdlouhavé. A vy přitom tak neradi stojíte v kuchyni. Máte rádi rychlé recepty, které máte hotové za pár minut a pak už si jen na nich pochutnat. Tento recept je přesně takový. Připravíte jej za půl hodinky a už si můžete užít jejich výbornou chuť.

Můžete je přibalit dětem ke svačině, brát je na pikniky, do školy, na večírky, posezení u kávy nebo jako občerstvení na výlety. Jsou skladné, jednoduše je vložíte kamkoliv budete chtít a je hotovo! Připravte si i vy tyto skvělé a výborné sušenky. Z jedné dávky připravíte zhruba dvacet stejně velkých sušenek.

Můžete použít klasickou mléčnou čokoládu nebo hořkou čokoládu. Ideální jsou čokoládové chipsy, které jsou už rovnou nasekány na malé kousíčky. Pak už stačí jen máslo, vanilkový prášek a další ingredience a máte hotovo. Jak si připravit tento recept?

Co budete potřebovat:

  • 160g změklého másla
  • 1 a 2/3 šálku cukru
  • 2 vejce
  • 3 šálky mouky
  • Špetka soli
  • ½ lžičky prášku do pečiva
  • ½ lžičky jedlé sody
  • 200g hořké nebo mléčné čokolády, popřípadě čokoládové chipsy
  • Špetka vanilkového prášku

Jak postupovat:

Vezměte elektrický mixér s lopatkovým nástavcem. Do misky dejte máslo a smíchejte jej spolu s cukrem až do světle načechrané pěny. Přidejte jedno vejce po druhém a pokračujte v míchání. Smíchejte mouku s vanilkovým práškem, solí, práškem do pečiva a jedlou sodou.

Smíchejte sypkou směs s máslovou směsí a vytvořte těsto. Těsto smíchejte s čokoládou nebo čokoládovými chipsy a máte hotovo.

Použijte menší lžičku nebo dávkovač na zmrzlinu a tvořte menší kuličky, které položte na plech. Umístěte na plech, cca dva centimetry od sebe. Dejte do vyhřáté trouby a pečte při teplotě 180 stupňů po dobu 15 minut. Nechejte před podáváním vychladnout.

Zdroj

Přidat komentář

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme

loading...