Spolupráce

EKO balení – Q-bag – 30 kusů – jednorázová mletá káva s filtrem – Quintino´s Sumatran Mellow, výběrová směs

EKO balen je ekonomické a ekologické balení 30 kusů Q-bag. Jemně mletá a vysoce kvalitní káva v kvalitě Тriple Pick Speciality Grade je 100 % Arabica prvotřídní chuti, která vás naprosto ohromí svou jednoduchostí přípravy a požitku, který vám zároveň přinese.

Směs Gayo & Mandheling Sumatra si můžete kdykoliv rychle a snadno připravit díky kávovému sáčku Quintino´s Q-bag. Šálek čerstvé a voňavé kávy ze sáčku Q-bag funguje na jednoduchém principu jednorázového překapávacího filtru, který je naplněn prémiovou kávou Coffea arabica Sumatran Mellow.

Kávový sáček Q-bag je dodáván v malém uzavřeném obalu, z něhož jej snadno a rychle budete umět vyjmout. Pomocí důmyslně promyšlených papírových pacek po stranách se tento sáček připevní k šálku a přelije horkou vodou. Vaše prvotřídně kvalitní káva je připravena v extrémně rychlém čase. Snadno ji lze zaměnit za instantní kávu.

Instantní káva je ve většině připravována z kávových zrn podřadné kvality s těžko dohledatelným původem. Z podřadně kvalitní kávy se vyrábí i o dost dražší kávové kapsle. Výroba instantní kávy probíhá tak, že se z upražených kávových zrn uvaří káva, pak se zbaví vody a vznikne instantní směs. Vy si pak zalijete sice šálek poprvé, ale vlastně pijete již podruhé uvařenou kávu. Káva je našemu zdraví prospěšná, pokud je kvalitní. Dopřejte si tedy kávový sáček Quintino´s Q-bag naplněný prvotřídní kvalitou, můžete si snadno a rychle kdykoliv připravit šálek čerstvé a voňavé kávy.

Káva Sumatran Mellow je lehká káva s plným tělem, s jemnou příchutí a lehce kořeněným pozadím. Kombinuje dvě z našich oblíbených kávových odrůd pocházejících z odlehlých farem krásných sumaterských vrchovin. Sumatran Mellow získává své tělo z odrůdy Gayo, a svěží kyselinku a vůni z odrůdy Mandheling. Tuhle unikátní kávu si můžete vychutnat v kteroukoliv denní dobu. Vybudované přátelské vztahy v rámci konceptu Farmer Direct a těsná sepjatost s farmami, na nichž se tyto odrůdy pěstují, umožňuje dostat se v době sklizně vždy jen k těm nejkvalitnějším zrnkům naprosto přímo a bez zbytečných překupníků.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button