Dům a zahradaRady a tipy

Dárkové balení – krásné zimní balení sklenice

Plánujete svým přátelům nebo rodině darovat sklenici dobrého vína? Je to velmi hezký dárek, když nevíte, co přinést na narozeniny, návštěvu, oslavu a podobně a nechcete přijít s prázdnou. V takovém případě koupíte kvalitní láhev vína a máte po starostech. Můžete koupit klasickou dárkovou tašku nebo dárkovou krabičku. Chcete-li být kreativnější, pak klidně můžete!

Víno, které má styl

Vsadit můžete například na svetr. Oblékněte do něj láhev vína a tím pádem máte vyřešeno, jak láhev předáte. Vypadá to neotřele, moderně a hlavně originálně. Nikdo takovouto „oblečenou“ láhev nebude čekat. Stačí maličko kreativity, nějaký starý svetr, který je vám líto vyhodit a který ještě můžete zužitkovat dál.

Podle našeho návodu vytvoříte jednoduchý obleček na láhev od vína. A nemusí to být jen víno, do tohoto moderního a originálního hávu můžete obléknout také spoustu dalších lahví, například nějaké ty destiláty, šampaňské a podobně. Vše je velmi jednoduché a vaší fantazii a originalitě se meze vůbec nekladou. Jak si vyrobit tento obleček na láhev?

Co budete potřebovat?

  • Starý svetr, který už dále nevyužijete
  • Jehlu a hrubší nit
  • Nůžky
  • Ozdoby podle vašeho uvážení (barevné knoflíčky, mašličky a podobně)

Jak postupovat:

Ze všeho nejdřív vezměte starý svetr, který už nenosíte a můžete jej tedy jednoduše rozstříhat a tím pádem znehodnotit. Ze starého svetru budete potřebovat rukáv. Přiměřte si k rukávu láhev, ať víte, kde zhruba budete stříhat, ať následně není obleček moc krátký nebo naopak moc dlouhý.

Ustřihněte tak, jak potřebujete a převraťte ustřižený rukáv svetru naruby. Nyní přichází na řadu jehla a nit. S její pomocí zašijte spodní konec tak, aby láhev skrz rukáv nevypadávala. Využijte k tomu hrubší přízi, která láhev udrží a bude zároveň ladit s barvou ustřiženého rukávu.

Obraťte zpátky a nyní je na vás, jak si ozdobíte rukáv. Můžete jej nechat tak a přidat k němu bambulky, které si můžete také doma vytvořit, popřípadě můžete po celém rukávu našít barevné knoflíky, můžete vyrobit falešný svetr a do přední linie našít malou kapsičku a knoflíky. Fantazie se meze nekladou. Nyní stačí vložit jen láhev a můžete jít směle na narozeniny nebo oslavu!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button