Spolupráce

Protiinflační dluhopisy jako spolehlivá ochrana vašich financí

Říká se, že peněz není nikdy dost. Investování bylo v minulosti skvělým způsobem, jak si zajistit pasivní příjem, tedy příjem, který vám generuje peníze bez práce. Dnes už se na investování nenahlíží jen jako „přivýdělek“, ale spíše jako na nutnost, jak ochránit své peníze před inflací. Inflace je neúprosná, likviduje naše úspory ve velkém a je vhodné co nejdříve jednat. Mnoho lidí se začíná zajímat o protiinflační dluhopisy, tedy o dluhopisy, které vás ochrání před inflací. Jaké zvolit?

Zvolte zelené dluhopisy

Možná už jste o zelených dluhopisech slyšeli a možná, že je to pro vás novinka. Jedná se v současnosti o jedny z nejvýnosnějších dluhopisů a jak již název napovídá, jejich cílem je nejen zhodnocení vašich prostředků, ale také podpora ekologie. Ačkoliv je vydávají i velké technologické společnosti nebo instituce jako Bank of America, málokomu by se chtělo investovat v zahraničí. Skvělou zprávou je, že i v tuzemsku je vám k dispozici společnost, která zelené dluhopisy vydává. UNIPRO Capital a.s. má prospekt schválený ČNB a do jejích zelených dluhopisů investovalo už přes 1700 lidí. Výnos z těchto dluhopisů je až 9,5 % za rok.

Jak vlastně ekologii podpoříte? Investicí podpoříte výstavbu zařízení, které likvidují odpad tak, že ho přemění na cenné suroviny. Primárně se likvidují pneumatiky a plasty, ze kterých se získává uhlík, olej a plyn. Tyto 3 cenné suroviny jsou na trhu velmi žádané a jejich prodejem vzniká zisk. Tak se zpracovává dřevo a papír na výrobu udržitelných staveb. Ještě nikdy nebyla udržitelnost tak žhavým tématem a v kombinaci s investováním jsou zelené dluhopisy skutečný hit. Jak investovat peníze? Je to snadné, stačí navštívit web Uniprocapital.cz, skrze který společnost kontaktujete a ona se s vámi domluví na výši vaší investice

Zdroj obrázku: Pixabay

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button